КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Запрошуємо до співпраці СТО і постачальників запчастин.

Як виглядає співпраця і переваги такої роботи:
 
  • Ви отримуєте більш низькі ціни на запчастини
  • Ви можете самі продавати з/ч своїм клієнтам і робити свою націнку
  • Адреса та телефони вашого СТО або майстерні побачать сотні автолюбителів і відвідувачів нашого ресурсу.
  • Ви будете отримувати потенційних клієнтів по ремонту автомобілів

Додати СТО

Відправляйте будь ласка інформацію про ваш СТО (адреса, телефон, список послуг) на ел. пошту info@asiacentr.com.ua 

У вас є склад запчастин для китайських автомобілів і ви займаєтеся поставкою?

Завжди раді бачити нові пропозицію по співпраці.
Відправляйте будь ласка прайс листи чи іншу інформацію на ел. пошту info@asiacentr.com.ua 
 

У вас є приватна автомайстерня чи СТО? Тоді радимо вам звернути увагу на ремонт китайських автомобілів. За китайськими авто майбутнє. За прогнозами автоекспертів німецькі автомобілі та інші європейські виробники відійдуть в минуле (так як вже відійшли англійські авто). Ви можете починати залучати нових клієнтів уже зараз. Автомобілі з Китаю зараз можна побачити всюди: у якості таксі, у приватних автолюбителів та в інших сферах. Ми пропонуємо вам на сайті asiacentr.com.ua купити автозапчастини для китайських авто оптом.

Запрошуємо до співпраці СТО, приватні майстерні та всіх, кому потрібні з/ч. Знижка -10% від ціни на сайті

Якщо у вас є СТО чи ви просто ремонтуєте автомобілі, тоді дзвоніть до нас. Співробітництво - це ваш і наш заробіток. Ми надсилаємо вам оптовий прайс, де зазначені всі ціни. Ми можемо запропонувати вам найкращі оптові ціни на запчастини на китайців. На сайті є постійні знижки на товари (дивіться сторінку гарячі пропозиції). Оптовим та постійним клієнтам ми постачаємо без передплати. Для постійних клієнтів передбачена система знижок. Кожний клієнт, котрий постійно купує у нас, може отримати максимальну знижку. Розмір знижки залежить від обсягу покупки. Гарантована знижка для постійних клієнтів - це 5%. Для оптових клієнтів також є знижки на запчастини на китайські легкові авто. Для того, щоб купити оптом, вам необхідно залишити заявку на сайті. Спецпропозиції на автозапчастини Ліфан і Грейт Вол.

Оптовий прайс відправляємо лише на електронну пошту. Якщо ви бажаєте придбати з/чза оптовими цінами,надсилайте заявки нам на електронну пошту через форму зворотного зв'язку на сторінці контакти.

запчастини гуртом


Новини

Аналоги запчастин Джилі СК Аналоги запчастин Джилі СК

Однією з основних причин, по якій численні українські автолюбителі набували китайську малолітражку Джилі СК, була невисока ціна. Так, ставлення до продукції автопрому Піднебесної було не однозначним, але первинна вартість вирішувала дуже багато. До речі сказати, багато хто з власників цієї...

Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку

Якщо згадати не такі далекі часи, якихось десять-дванадцять років тому, то кількість пропонованих китайських авто в нашій країні просто зашкалював. З відкриттям зовнішнього ринку (довгий час китайські автовиробники не мали права продавати свою продукцію за кордон) бажаючих продати що-то в...

» Всі новини

.