КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Запрошуємо до співпраці СТО і постачальників запчастин.

Як виглядає співпраця і переваги такої роботи:
 
  • Ви отримуєте більш низькі ціни на запчастини
  • Ви можете самі продавати з/ч своїм клієнтам і робити свою націнку
  • Адреса та телефони вашого СТО або майстерні побачать сотні автолюбителів і відвідувачів нашого ресурсу.
  • Ви будете отримувати потенційних клієнтів по ремонту автомобілів

Додати СТО

Відправляйте будь ласка інформацію про ваш СТО (адреса, телефон, список послуг) на ел. пошту info@asiacentr.com.ua 

У вас є склад запчастин для китайських автомобілів і ви займаєтеся поставкою?

Завжди раді бачити нові пропозицію по співпраці.
Відправляйте будь ласка прайс листи чи іншу інформацію на ел. пошту info@asiacentr.com.ua 
 

У вас є приватна автомайстерня чи СТО? Тоді радимо вам звернути увагу на ремонт китайських автомобілів. За китайськими авто майбутнє. За прогнозами автоекспертів німецькі автомобілі та інші європейські виробники відійдуть в минуле (так як вже відійшли англійські авто). Ви можете починати залучати нових клієнтів уже зараз. Автомобілі з Китаю зараз можна побачити всюди: у якості таксі, у приватних автолюбителів та в інших сферах. Ми пропонуємо вам на сайті asiacentr.com.ua купити автозапчастини для китайських авто оптом.

Запрошуємо до співпраці СТО, приватні майстерні та всіх, кому потрібні з/ч. Знижка -10% від ціни на сайті

Якщо у вас є СТО чи ви просто ремонтуєте автомобілі, тоді дзвоніть до нас. Співробітництво - це ваш і наш заробіток. Ми надсилаємо вам оптовий прайс, де зазначені всі ціни. Ми можемо запропонувати вам найкращі оптові ціни на запчастини на китайців. На сайті є постійні знижки на товари (дивіться сторінку гарячі пропозиції). Оптовим та постійним клієнтам ми постачаємо без передплати. Для постійних клієнтів передбачена система знижок. Кожний клієнт, котрий постійно купує у нас, може отримати максимальну знижку. Розмір знижки залежить від обсягу покупки. Гарантована знижка для постійних клієнтів - це 5%. Для оптових клієнтів також є знижки на запчастини на китайські легкові авто. Для того, щоб купити оптом, вам необхідно залишити заявку на сайті. Спецпропозиції на автозапчастини Ліфан і Грейт Вол.

Оптовий прайс відправляємо лише на електронну пошту. Якщо ви бажаєте придбати з/чза оптовими цінами,надсилайте заявки нам на електронну пошту через форму зворотного зв'язку на сторінці контакти.

запчастини гуртом