☎ 050-800-80-22
☎ 063-268-60-60
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Ремонтуємо рульову рейку на Деу Ланос

Як на Деу Ланос провести ремонт рульової рейки

Всім добрий день. Сьогодні хочу зняти відео про те як ремонтується рульова рейка на автомобілі Деу Ланос. Проблема наступна. Я зараз беру за рульову тягу, і чуємо стукіт задньої втулки. Ну і дуже сильно скрипить. Зараз покажу як швидко знімається рульова рейка на Деу Ланос, а потім будемо її ремонтувати. Бувають випадки, коли рульова рейка вже не підлягає ремонту. Тоді рекомендую замовити нову на сайті Азія-центр.

І так, першим ділом, від тут під педалями в Деу Ланос нам треба буде зняти рульовий вал. Для цього необхідно відкрутити два болта. До одного болта прикручена безпосередньо рульова рейка Деу Ланос, а другий болт звільняє еластичну муфту. Далі, за мотором, там, де кріпляться кермові тяги, потрібно відкрутити велику стопорну шайбу. І відкрутити дві тяги. Потім відкручується сама рульова рейка Деу Ланос. Вона кріпиться двома скобами. Внизу гайка, зверху болт. Відкручуємо і витягуємо. І йдемо її розбирати.

Для початку ми повинні познімати всі пильовики. Тепер знімаємо задню подушку. Після чого потрібно зняти хомути. Звільняємо їх. Тепер можна стягнути пильовик. Відразу ж перевіряємо його. Якщо в ньому є тріщини, то рульова рейка Деу Ланос буде забруднюватися, і значить, його обов'язково потрібно замінити. Але в нашому випадку все в порядку.

Дістаємо повзун. Тепер необхідно підтискної сухар розкрутити. І потім розкручуємо вал. І так, беремо ключ на 41 і відкручуємо контргайку. Тепер ключ на 19 і знімаємо пробку. Дістаємо пружину. Тепер треба зняти весь сухар. Його ми напевно поміняємо. Далі потрібно відкрутити верхню гайку ключем на 24. Готове. Всередині стоїть ущільнювальна гумка. І витягуємо вал. Підшипник тут хороший, але сухий. Тепер витягуємо рейковий вал. Щось він весь брудний і іржавий. Зараз спробуємо його відмити і почистити. Але насамперед треба зняти втулку. Вона стоїть в корпусі. Дістав. Якась вона дуже легка і бовтається. Будемо її міняти.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Рекомендації по ремонту автомобілів Daewoo Lanos

.