КошикВи вибрали: 0 товарів

Як замінити шпильки передньої маточини на Сhery Tiggo

Відео як поміняти шпильки не передній маточині Сhery Tiggo

Всім привіт. Сьогодні у нас Сhery Tiggo. І ми будемо міняти шпильки передньої маточини Сhery Tiggo. Машину потрібно підняти домкратом. Колесо ходить ходором. В шпильки зірвана різьба. Їх всі треба міняти. Крім цього, у нас тут не приурочена стійка. І в цих болтах вона ходить. Зараз спробую підтягнути. Треба поставити подовжувач на тріскачку. Готове. Тепер вона буде стояти.

Щоб замінити шпильки передньої маточини Сhery Tiggo, потрібно демонтувати супорт і гальмівні колодки. Після цього потрібно зняти гальмівний диск. Відкручуємо болти і зусиллям тягнемо його на себе. Тепер у нас є доступ до шпильок. Їх вже пробували якось ремонтувати, гайками хотіли затягти, але безуспішно.

Зараз я зніму рульову тягу і відкручу стійку. Є у мене ось такий комплект – гайки відразу і шпильки передньої маточини. Його можна знайти на інтернет магазині Азія центр. І так, маточину я зняв. Але не знаю, з якого боку до неї тепер підлізти, щоб запресувати.

Ну ось, запресувала всі п'ять нових шпильок передньої маточини Сhery Tiggo. Щоб не розбирати підшипник, я поставив втулку під шпильку. І ось тут місце таке є, більш або менш великий проміжок. Я виточив обсадку і вставив її туди. І таким чином задавив. Вона навіть трохи зігнулася коли тиснув. Дуже акуратно, і не треба розбирати підшипник. Ну ось і все, можна збирати.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Рекомендації по ремонту автомобілів Chery Tiggo (T11)

.