КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Шевроле Еванда

284
Патрон лампы подсветки приборов (малый)

94797520-Патрон лампы подсветки приборов (малый)

17
Ступица задняя ABS

96268487-Ступица задняя ABS

423
Заклепка резьбовая М6 под крепление кронш.компакт-дисков

96311271-Заклепка резьбовая М6 под крепление кронш.компакт-дисков

3
523
36
1746
301

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Величезний вибір товарів для автомобілів Шевроле

Брендові авто запчастини для автомобілів Chevrolet Evanda за низькими цінами дивіться і купуйте у нас. Завжди швидка доставка в будь-яку точку України! Автомобіль облаштований 4-циліндровим 2 л і 6-циліндровим 2,5 л, бензодвигателем і п'яти ступінчастою механічною КПП в базовій комплектації. Всього за 10 секунд машина розганяється до «сотні». Його найбільша швидкість руху — 200 км/год.
Великих турбот може коштувати робота потужнішого за об'ємом двигуна. Збій у функціонуванні каталізатора, безумовно, призведе до значної поломки мотора. Знаючи, що блок циліндрів виготовлений на основі сплаву алюмінію, знайти Шевроле Еванда запчастини під таку цилиндропоршневую групу практично неможливо.
Робота чотирьох ступінчастою автоматичною КПП показує більш низькі параметри швидкості. Бажаючи різко набрати швидкість, або піти на обгін, можна почути своєрідний шум у системі силової установки. Цю особливість фахівці вважають одним з недоліків АКПП даної моделі.
За великим рахунком коробка передач надійна, легко керована. А при поломці або необхідність її заміни, завжди можна придбати запчастини Еванда.

Механізми управління

Плавним переміщенням автомобіль наділяють підвіски: задня багатоважільна незалежна передня. Вони створені більше для зручності водія, а не з метою спортивності. Бездоганною можна назвати роботу гальмівної системи — це завдяки дисковим гальмам, облаштованим на чотирьох колесах. Попередні нарікання щодо частого виходу з робочого стану датчиків АВS послужили приводом модернізації цих деталей — тепер вони більш надійні.
Рульова механічна конструкція з коливающимся коефіцієнтом регулювання гарантує точність відгуків на дії водія.
Благородно оформлений, місткий салон задовольнить стягнення будь-якого автолюбителя. Варіації інтер'єру представлені двома кольоровими рішеннями. Респектабельності і солідності надає оздоблення панелей під природну деревину.
Шевроле Еванда — економічний автомобіль, характеристики якого відповідають екологічним стандартам. Оснащення салону різнокаліберними приладами і пристосуваннями гарантує зручність всім учасникам руху, і дає можливість відчути себе комфортно всередині седана. Будь-які додаткові запчастини Еванда, як і аксесуари до автомобілю, є у вільному продажу. Тому ви можете не тільки прикрасити машину, але і зробити її більш оригінальною і зручною для поїздок.Новини

Аналоги запчастин Джилі СК Аналоги запчастин Джилі СК

Однією з основних причин, по якій численні українські автолюбителі набували китайську малолітражку Джилі СК, була невисока ціна. Так, ставлення до продукції автопрому Піднебесної було не однозначним, але первинна вартість вирішувала дуже багато. До речі сказати, багато хто з власників цієї...

Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку

Якщо згадати не такі далекі часи, якихось десять-дванадцять років тому, то кількість пропонованих китайських авто в нашій країні просто зашкалював. З відкриттям зовнішнього ринку (довгий час китайські автовиробники не мали права продавати свою продукцію за кордон) бажаючих продати що-то в...

.