КошикВи вибрали: 0 товарів


Запчастини Чері Львів та Луцьк! 

Інтернет магазин «АзияЦентр» пропонує найширший вибір деталей і ремонтних комплектів до автомобілів цієї торгової марки. Ми є офіційним представником Chery Automobile в Україні. З нами співпрацюють як сервісні центри і СТО, так і приватні особи. Загляньте в каталог запчастин Чері, тут ви неодмінно зможете знайти те, що шукали.
Вся наша продукція є фірмовою. Деталі, комплектуючі та ремонтні комплекти сертифіковані і володіють оригінальним виконанням. Фірмові з/ч краще будь-якого аналога зможуть замінити зношені елементи «рідний» комплектації. Звертайтеся, чекаємо вас!

Тоді ви відвідали потрібний сайт: Asiacentr.com.ua. Ми можемо запропонувати вам дійсно величезний вибір запчастин для автомобілів Chery Amulet, QQ, Tiggo, Eastar, Kimo, Forza, M11,Elara. Кожен автолюбитель буде задоволеним, якщо зробить покупку на нашому сайті. Ви побачите в нашому каталозі: пружина передня, пружина задня, резонатор, ручка двері зовнішня передня, важіль задньої підвіски поперечний, сайлентблоки переднього важеля передні, сайлентблоки переднього важеля задні, стартер, шарнір рівних кутових швидкостей зовнішній, шарнір рівних кутових швидкостей внутрішній, кульова опора, циліндр зчеплення головний, фільтр масляний, амортизатори, бампер передній та інше. Для зручного пошуку по сайту використовуйте каталожний номер. Всі поставки в Україну йдуть з Китаю. На даний момент Китай вважається лідером з виробництва запасних частин.

Автозапчастини для Chery за кращими цінами на сайті Asiacentr.com.ua. В Китаї автомобілі почали виробляти ще в 1999 році. Емблема компанії, незважаючи на Китайське коріння символізує, що автомобілі відповідають високому класу за рівнем комфорту і надійності.

Азіяцентр це запчастини Чері

автозапчастини Чері Амулет, Істар, Тігго, КуКу, Форза, Елара, Джагі, Кімо з гарантією.

Впродовж довгого часу китайська компанія не мала можливості вийти на китайський ринок та продавати Автозапчастини для Chery. Але перший вдалий автомобіль Amulet завоював ринок. В 2005 році компанія завоювала 5 місце з виробництва авто. Після вдалого дебюту на Батьківщині почався експорт в інші країни світу. В 2007 році був зібраний мільйонний автомобіль. Компанія постійно розширює свій модельний ряд. В 2006 році в Україні почали виробляти автомобілі. Першим автомобілем був Амулет.

Купити Запчастини Chery для автомобілів:

 • Тіго,
 • Тігго,
 • Істар, 
 • Елара,
 • ЗАЗ Форза,
 • Джагі,
 • КуКу,
 • Кімо,
 • М11,
 • Chery Amulet,
 • Elara,
 • Tiggo, Eastar, Beat, ZAZ Forza, Kimo, Jaggi, QQ.

Доставка в будь яке місто.

Авто запчастини Чері у Львові та Івано-франківську пропонує інтернет-магазин Азіяцентр. У нас найнижчі ціни в Україні. Консультація і підбір за телефоном. Вже багато автолюбителів вподобало наш магазин! Ми будемо раді бачити всіх автовласників! Зрозумілий каталог допоможе зробити вам правильний вибір. Для ремонту використовуйте тільки оригінальні та якісні деталі. Купуйте без посередників! Потрібні деталі на Chery Амулет, Джагі, Елара, Тіго, Куку, Истар, Заз Форза автолюбителі України можуть у нашому каталозі. Все для ремонту автомобілів є в нашому магазині.Тоді ваша машина буде приносити тільки радість від керування! Азіяцентр це будь які товари даром .

Потрібні деталі на Chery

Загальна інформація про компанію черрі

Завдяки високій якості надаваних послуг з обслуговування клієнтських авто і досить розвиненою клієнтської мережі, доступності запчастини на чері, успіх цієї компанії в Україні не викликає ніякого подиву. У розпорядженні даної компанії знаходяться цілі дослідницькі центри, які залучені до розробки кузовів, двигунів, трансмісій і інший запчастини для чері. Не можна не згадати, що найбільший дослідницький центр Азії належить саме компанії Chery. Площа даного центру складає цілих триста тисяч квадратних метров.Там тестують автомобілі та запчастини для чері. Обладнання та площі центру дають можливість провести практично будь-яке випробування для будь-якого авто.
 
У даному науковому Центрі вироблено величезна кількість різних досліджень на зіткнення і значущості наявності ребер жорсткості, а також інших захисних систем. Всі з/ч також піддаються ретельному тестуванню. Дані отримані в результаті краш-тестів допомагають у розробці нових моделей автомобілів. У компанії найбільше приділяють уваги саме безпеки водія і пасажирів. лабораторія Chery є сертифікованою державною лабораторією. Це найбільш потужна в Азії і одна з найкращих у світі випробувальних лабораторій.
Автомобілі Chery Automobile «душевні авто із золотим характером». Транспортні засоби цієї торгової марки міцно і надовго зайняли нішу найдоступніших за вартістю і найбільш збалансованих машин. Розробники цих авто завжди дбають і про своїх шанувальників «ласочек», тому автомобілісти можуть вільно придбати запчастини Чері за дуже вигідною ціною. Chery завдячує своєму успіху тісної співпраці з провідними розробниками автотранспортних засобів, серед яких знаходяться такі гіганти машинобудівної індустрії.
Весь модельний ряд автомобілів цієї торгової марки можна позиціонувати як міськ