КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Чері Кімо

223
517
2645
453
2386
199
36
4405
210
227
10701

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Оригінальні запчастини на Чері Кімо пропонуємо зі складу

Chery Kimo – «перлина сходу, яка підкорить серце будь-якої дами. Розробники автомобіля дуже добре подбали про можливість здійснення дуже дешевого сервісного обслуговування та ремонту, власники цього «дива» можуть придбати запчастини Чері Кімо за дуже привабливою ціною. Над створенням авто неабияк потрудилися і конструктора з Chrysler, і модельєри з іменитого італійського салону «Бертон». Машина отримала чудову зовнішність і начинку, щоб стати ідеалом для життя в умовах бетонних міських джунглів.

  • У «АзияЦентр» є все необхідне для якісного здійснення гарантійного сервісу та ремонту Кімо. Тут ви знайдете величезний вибір оригінальних запчастин, які легко і невимушено змінять зношені елементи «рідний» комплектації вашого «крихітки».
  • Загляньте в каталог запчастин Чері Кімо, якщо у вас є які-небудь питання з приводу вибору того чи іншого варіанту деталей, то зателефонуйте нам, не соромтеся, ми надамо саму вичерпну консультацію.
  • Замовляйте запчастини з доставкою.

Оригінальні запчастини на Чері Кімо
Багато власників Кімо відзначають, автомобіль з великою охотою йде на розгін, що робить особливу честь його малолітражному (обсяг всього 1,3 л), але неймовірно потужного силового агрегату. Дозвольте окремо зауважити, ви можете придбати автозапчастини Chery Kimo за неймовірно вигідною для себе ціною, в «АзияЦентр» ви знайдете все необхідне для сервісного обслуговування і ремонту цього «малюка». Перша зустріч з цим авто обіцяє вам любов з першого погляду. Транспорт отримав ексклюзивний дизайн, причому кузовні елементи створені з дуже якісного листового заліза. Ви можете сміливо розраховувати, що машина не перетвориться на труху протягом перших 5-ти років. А в разі чого, ви завжди зможете придбати автозапчастини на Чері Кімо в будь-якій майстерні, адже їх вартість належить до самого доступного цінового діапазону.

Chery kimo S12 - лідер ринку України

Виробництво автомобілів Chery Kimo та запчастин Чері Кімо компанія почала в 2007 році, а представила новинку вже в 2006. Це був абсолютно новий автомобіль з новим дизайном та з новими запчастинами Чері Кімо. Дизайн замовили в італійської компанії Бертоне. Інженери Бертоне з багаторічним досвідом зробили китайський автомобіль дуже красивим а запчастини Чері Кімо дуже якісні. Це нова модель зроблена на базі Деу Матіз. Салон автомобіля дуже зручний і приємний. Але позбавиться від запаху який є на китайських автомобілях інженери так і не змогли. Двигун стоїть з об'ємом 1.3 літра, що цілком достатньо для маленького автомобіля. На великій швидкості автомобіль дуже галасливий і погано тримається дороги. Хоча м