КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Чері Ку ку

1824
1615
331
279

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 24

Ми пропонуємо запчастини Чері Куку з доставкою по Україні.

Chery QQ – найкомпактніший з самих компактних хетчбеків, авто отримало настільки скромні габарити, що деякі водії примудряються маневрувати цієї «крихіткою» навіть в дорожніх заторах. Виробник «зозулі» зробив своїм шанувальникам справжній сюрприз і надає можливість купити запчастини на Чері Кью-Кью за нескромно доступними цінами. Вибачте за невеликий відступ. Отже, «крихітка» є суто міським варіантом авто. Багато водіїв вибирають саме цю машину в якості додаткової, на якій можна швидко і безпечно добиратися на роботу, завозити дітей в школу і їздити в супермаркет.
Цю машину вибирають ті люди, які не хочуть витрачати багато часу на простої в дорожніх заторах. Автомобіль до такої міри маневрений, що «малюкові» дають зелене світло навіть там, де для інших авто проїзд завжди закритий. До речі, дозвольте нагадати, «АзияЦентр» можна купити запчастини Chery QQ за дуже вигідною для водіїв ціною. Тут можна замовити деталі та комплектуючі з доставкою в будь-який з регіонів України.

  • Об'єм двигуна в «кукушонке» останньої модифікації становить 1,1 (л).
  • Для «серйозних» покатушок цього літражу буде замало, але для вирішення нагальних життєвих справ – це самий ідеальний варіант.

кукушка s11
Плюс до всього, власник цього дива може розраховувати на найдоступніший за ціною сервіс, автозапчастини Чері КуКу надаються за неймовірно вигідними цінами. Будьте впевнені, пересуваючись в цьому авто ви і ваші пасажири будуть у максимальній безпеці. Під капотом «крихітки» старанно працюють 53 «конячки». Такий привід буде дуже до речі, якщо у вашій сім'ї є діти і якщо ви часто берете малюків з собою. Справа в тому, що «небезпечну» швидкість «зозуленя» розвиває з великою-великою неохотою, тому ризик потрапити в ДТП, сидячи за кермом QQ, зводиться до мінімуму.

Зручний каталог запчастин chery qq s11 на сайті Азія-Центр.

Будучи «бюджетним», це авто дозволяє здійснювати дуже не витратне сервісне обслуговування і ремонт. Загляньте в каталог запчастин Чері Кью-Кью, тут ви знайдете все необхідне і для гарантійного обслуговування «крихти», і для здійснення планових, а також термінових ремонтів. Наша продукція є оригінальною, тобто всі товари оснащуються фірмовим якістю. Це означає, що запасні частини «АзияЦентр» на 100% підійдуть натомість елементів &