КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Джилі EX7

2816
2480
405
263
4
31706
123
282
339
9024
2844
5095
298
762
2161
1504

1 2 3 4 5 6

Нові запчастини для Geely Emgrand EX7 тут для ремонту є

Запуск довгоочікуваного проекту, на який виробник покладає великі надії на російський ринок - відповідальний крок для китайського автовиробника запчастин для Geely Emgrand EX7. Geely Emgrand X7 - став об'єктом, на який покладено велику кількість надій компанії на подальший розвиток. Одним, з основних факторів, які зобов'язані вплинути на теплоту зустрічі новинки російськими автолюбителями - це збірка, яка вироблятиметься на білоруських лініях, що має сказати про більш високу якість. З/ч будуть поставлятися прямо з заводу виробника в Китаї, тому кількість бракованих або підмінених в дорозі деталей прагне до нуля, оскільки китайці вкрай жорстко стали ставитися до підробок останнім часом. Новинка! Дивіться тут ви можете купити Нові запчастини для Emgrand EX7. Замовляйте вже і прямо зараз отримаєте знижку!
Geely Emgrand EX7
Перше знайомство з даною моделлю відбулося в рамках виставки MMAC в 2012 році. Представлена ​​тоді як GX7 модель яка складалась з запчастин для Geely Emgrand EX7 зібрала на собі безліч поглядів автолюбителів і репортерів з усього світу. Варто відзначити, що в роботі над автомобілем брали участь співробітники відомого ательє ItalDesign, вичавити все з поточного рівня промисловості й обробки Піднебесної. Спочатку планувалося замовляти деякі автозапчастини Джилі емгранд ех7, так сказати на стороні, але в наслідку від цієї затії відмовилися і активно підтягнули виробництво до необхідного рівня.
Екстер'єр автомобіля не дуже відповідає найяскравішим представникам свого класу, проте певна самобутність автомобіля все ж знайшла своїх шанувальників. За словами самих виробників планується активна доробка зовнішнього вигляду, а поки основна ставка робитиметься на якісну начинку автомобіля. Крім безпосереднього якості виконання планується привертати увагу покупців зовсім вже шикарними типами комплектації і вкрай смачною ціною на них, що має відіграти вирішальну роль при виборі.
Інтер'єр.
  • П'ятимісний салон забезпечить високий рівень комфорту водієві та передньому пасажиру, завдяки регулювань положення сидіння.
  • Задні пасажири також отримали можливість регулювати сидіння в деяких площинах, що однозначно підвищить їх комфорт, особливо при далеких переїздах.
Базова комплектація передбачає обробку салону тканиною і велика кількість високоякісного пластику. Якість збірки салону, та й усього авто поки не вдалося повноцінно оцінити, оскільки машин вкрай мало на російських дорогах. Зовнішній вигляд інтер'єру не виглядає стандартно або понуро, все виконано цілком якісно і побіжний погляд на салон може залишити враження про добротної іномарці, а не китайському автомобілі. Передня панель проста, ергономічна і досить добре підсвічена, що в останніх презентаціях автопрому і не тільки китайського дуже часто піднімалося в мінус. У даному авто все зроблено якісно, ​​тому однозначний плюс. Поки авто запчастини для geely Emgrand EX7 ще тільки надходять на складальні лінії до Росії планується поставляти передньопривідний варіант кросовера з 2-х літровим рядним мотором.


Новини

Аналоги запчастин Джилі СК Аналоги запчастин Джилі СК

Однією з основних причин, по якій численні українські автолюбителі набували китайську малолітражку Джилі СК, була невисока ціна. Так, ставлення до продукції автопрому Піднебесної було не однозначним, але первинна вартість вирішувала дуже багато. До речі сказати, багато хто з власників цієї...

Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку

Якщо згадати не такі далекі часи, якихось десять-дванадцять років тому, то кількість пропонованих китайських авто в нашій країні просто зашкалював. З відкриттям зовнішнього ринку (довгий час китайські автовиробники не мали права продавати свою продукцію за кордон) бажаючих продати що-то в...

.