КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Джилі EX7

2816
2480
405
263
4
31706
72
282
9024
339
2844
5095
298
2161
762
1504

1 2 3 4 5 6

Нові запчастини для Geely Emgrand EX7 тут для ремонту є

Запуск довгоочікуваного проекту, на який виробник покладає великі надії на російський ринок - відповідальний крок для китайського автовиробника запчастин для Geely Emgrand EX7. Geely Emgrand X7 - став об'єктом, на який покладено велику кількість надій компанії на подальший розвиток. Одним, з основних факторів, які зобов'язані вплинути на теплоту зустрічі новинки російськими автолюбителями - це збірка, яка вироблятиметься на білоруських лініях, що має сказати про більш високу якість. З/ч будуть поставлятися прямо з заводу виробника в Китаї, тому кількість бракованих або підмінених в дорозі деталей прагне до нуля, оскільки китайці вкрай жорстко стали ставитися до підробок останнім часом. Новинка! Дивіться тут ви можете купити Нові запчастини для Emgrand EX7. Замовляйте вже і прямо зараз отримаєте знижку!
Geely Emgrand EX7
Перше знайомство з даною моделлю відбулося в рамках виставки MMAC в 2012 році. Представлена ​​тоді як GX7 модель яка складалась з запчастин для Geely Emgrand EX7 зібрала на собі безліч поглядів автолюбителів і репортерів з усього світу. Варто відзначити, що в роботі над автомобілем брали участь співробітники відомого ательє ItalDesign, вичавити все з поточного рівня промисловості й обробки Піднебесної. Спочатку планувалося замовляти деякі автозапчастини Джилі емгранд ех7, так сказати на стороні, але в наслідку від цієї затії відмовилися і активно підтягнули виробництво до необхідного рівня.
Екстер'єр автомобіля не дуже відповідає найяскравішим представникам свого класу, проте певна самобутність автомобіля все ж знайшла своїх шанувальників. За словами самих виробників планується активна доробка зовнішнього вигляду, а поки основна ставка робитиметься на якісну начинку автомобіля. Крім безпосереднього якості виконання планується привертати увагу покупців зовсім вже шикарними типами комплектації і вкрай смачною ціною на них, що має відіграти вирішальну роль при виборі.
Інтер'єр.
  • П'ятимісний салон забезпечить високий рівень комфорту водієві та передньому пасажиру, завдяки регулювань положення сидіння.
  • Задні пасажири також отримали можливість регулювати сидіння в деяких площинах, що однозначно підвищить їх комфорт, особливо при далеких переїздах.
Базова комплектація передбачає обробку салону тканиною і велика кількість високоякісного пластику. Якість збірки салону, та й усього авто поки не вдалося повноцінно оцінити, оскільки машин вкрай мало на російських дорогах. Зовнішній вигляд інтер'єру не виглядає стандартно або понуро, все виконано цілком якісно і побіжний погляд на салон може залишити враження про добротної іномарці, а не китайському автомобілі. Передня панель проста, ергономічна і досить добре підсвічена, що в останніх презентаціях автопрому і не тільки китайського дуже часто піднімалося в мінус. У даному авто все зроблено якісно, ​​тому однозначний плюс. Поки авто запчастини для geely Emgrand EX7 ще тільки надходять на складальні лінії до Росії планується поставляти передньопривідний варіант кросовера з 2-х літровим рядним мотором.


Новини

ДИВІТЬСЯ! Детальний аналіз популярних китайських автомобілів з найбільш частих поломок ДИВІТЬСЯ! Детальний аналіз популярних китайських автомобілів з найбільш частих поломок

Сама точна статистика надійності будь-якого автомобіля – це показник, наскільки часто він ламається. Ніякі менеджери в автосалонах вам цю інформацію не нададуть. Саме тому, використовуючи власний досвід з продажу запчастин до китайських автомобілів , ми вирішили поділитися з вами...

Geely збираються запустити новий бренд для нових автомобілів Geely збираються запустити новий бренд для нових автомобілів

Китайський автовиробник Geely готується до запуску чергової нової автомобільної марки - Lynk & Co. Автомобілі цієї марки, як очікується, надійдуть у продаж вже на початку наступного року в Китаї, а через деякий час в Європі і США.      Бренд буде...

.