КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Джилі Джі Сі 5


Geely GC5 – седан В-класу по європейській класифікації, що прийшов в модельному ряді компанії на зміну знятому з виробництва СК (СК-2). Друга модель в лінійці (після GC6), що стала ознакою нового покоління автомобілів під брендом Джилі. 
Прем'єра відбулася в квітні 2014-го року, а вже в листопаді цей невеликий міський седан доїхав і до України.
В якості силового агрегату і запчастини на Джилі ДжиСи-5 устанавили все той же двигун Тойота, що й у попередника, піддався невеликий ревізії та доопрацювання. 
 
Так, тепер він оснащений системою зміни фаз CVVT, що зробило його ще більш економічним і ефективним.
Мотор працює в парі з п'ятиступінчастою механічною коробкою, яка теж вже добре відома споживачеві. З урахуванням того, що за тривалий час, що компанія використовувала ці вузли на попередніх моделях, інженерам вдалося позбутися від усіх дитячих хвороб, сьогодні до цих агрегатів претензій практично немає.
Що стосується ходової, оновлення торкнулися в основному задній частині. 
Тепер замість многоричажки на моделі використовується більш проста в обслуговування скручиваемая балка (це одна з причин, чому послідовник став жорсткішим попередника). 
Так само задні колеса отримали дискові гальма, що вельми непогано для автомобілів класу «В». В цілому вартість обслуговування і ремонту, а також запасних частин і витратних матеріалів практично залишилася без змін, незважаючи на те, що перед нами більш сучасний та цікавий автомобіль, ніж Джилі СК.
Найбільші зміни помітні зовні і всередині салону. Дизайн змінився повністю. І якщо по ходовій і мотору якісь запчастини можуть підійти і з «СиКей», то у випадку з інтер'єром і екстер'єром доведеться підбирати тільки оригінал. Втім, наш інтернет магазин завжди готовий прийти на допомогу своїм клієнтам навіть у найскладніших питаннях постачання необхідних комплектуючих.


Новини

Тюнінг Чері Амулет своїми руками Тюнінг Чері Амулет своїми руками

Доопрацювання автомобіля бюджетного класу з метою поліпшити його привабливість і технічні характеристики – одне з найпопулярніших явищ у вітчизняних автолюбителів. А з тим, що Чері Амулет відноситься до категорії саме таких машин, нік то сперечатися не стане. І щоб позбутися глузувань і...

Тюнінг Джилі СК своїми руками Тюнінг Джилі СК своїми руками

Власне слово «тюнінг» в перекладі з англійської означає налаштування. І якщо говорити про автомобілі, то в будь-якої моделі місць застосування йому досить багато. Починаючи від двигуна і закінчуючи зовнішнім виглядом. Кожен власник може докласти свою фантазію, технічні знання або...

.