КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини Грейт Вол Хувер


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Тільки у Азія Центр кращі запчастини на Ховер 3 або 5 !

Great Wall Hover – авто, якому не страшні ні міські проспекти, ні швидкісні шосе, ні дике бездоріжжя. Ощадливі та економні китайці дарують шанувальникам цього авто справжній подарунок, власники цієї моделі можуть купити автозапчастини Грейт Вол Ховер за дуже-дуже пікантною і доступною ціною. Автомобіль цілком претендує на почесне звання «китайського важкоатлета». Машина оснащена рамною конструкцією і повним приводом (привідна система може перемикатися між задньою віссю і повним зачепленням).
Сервісне обслуговування та ремонт Ховера в Україні.
«АзияЦентр» пропонує найширший асортимент деталей і комплектуючих для цього «важкоатлета». У нашому інтернет магазині представлені виключно оригінальні запасні частини, з якими приємно працювати і які зможуть функціонувати не гірше елементів «рідний» комплектації. Погляньте на каталог і зробіть вибір необхідних вам деталей. Якщо необхідно, ми надамо вичерпні консультації з приводу вибору деталей.
Грейт Вол Ховер – напевно, самий популярний позашляховик родом з Піднебесної не тільки в Україні, але і в багатьох інших. Компанія Great Wall, в основному, спеціалізується на виробництві саме позашляховиків. Наш сайт протягом 4 років займається продажем деталей для Ховера. Повний каталог запчастин great wall hover H3 / H5 тільки в нашому магазині Азія-Центр.
Автомобілі Great Wall можна часто помітити в Україні. Це найбільший виробник, який виготовляє машини такого типу в Китаї. Причина популярності це низькі ціни на деталі для ремонту.
Будь-які запчастини на great wall hover 3 доступні для замовлення на сайті Азія-Центр.
У чому ж причина такої популярності Грейт Вол Ховер? По-перше, це дуже підходящий тип авто для наших доріг. Досить високий кліренс в 185 мм дозволяє без проблем пересуватися як по побитим ямами дорогах, так і по сільській місцевості. Надійні підвіски з поперечними стабілізаторами стійкості, передня – незалежна торсіонна, і задня підвіска – залежна, відмінно витримує особливості наших доріг. По-друге, відмінні запчастини Грейт Вол Ховер стоять під капотом. В автомобілі встановлений ліцензований двигун Мітсубіші, з чотирма циліндрами і об'ємом в 2 літри. Агрегат відповідає якісним і екологічним стандартам Євро 4.

Грейт Вол Ховер

Hover – сучасний респектабельний автомобіль позашляховик. На автомобіль встановлюють тільки кращі запчастини great wall. Запущений в серійне виробництво автомобіль і запчастини ховер в Китаї в 2005 році. У цій машині передусім викликають повагу:

великі розміри;
фари, заповзають в передні крила;
витягнуті по вертикалі ліхтарі, прикрашають задню частину;

- «щічки» у нижній частині задньої оптики, ефективно підкреслені, яка переходить із задніх крил на п'яті двері. Great wall – відрізняється гарною якістю зборки.

Каталог запчастин Great wall hover H3 H5 представлений у нас у великій кількості.

Таким чином, завдяки продуманому дизайну, виглядає вельми гідно та привабливо не тільки зовні, але і всередині. Для Ховера Салон оброблений недорогим пластиком. Різноманітність в інтер'єр вносить двоколірна оббивка – чорни