КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини ДжакДля китайських вантажівок запчастини джак в Азія Центр з великою знижкою ви можете замовити.

На всі китайські вантажівки у нас є запчастини JAC. Завжди акції та безкоштовні консультації. Придбати товари для автомобілів Джак 1020 і 1045 ви можете за телефоном 050-800-80-22.

Для китайських вантажівок з/ч в Азіяцентр з великою знижкою ви можете замовити.

Техніка JAC і запчастини джак виникли на території України в 2011 році, кардинально змінивши давні уявлення про легких вантажних машинах. Зручна в управлінні, рухлива, ультракомпактна, економічна, а найголовніше - ціна цього автомобіля приблизно дорівнює вартості надбюджетних малолітражок. JAC просто не міг не стати популярним. Ці продаються у всіх країнах світу китайські грузовички як для цивільних потреб, так і для армії в Україні полюбилися і водіям - приватникам, і величезним корпоративним автопаркам. Не дивлячись на те, що на ринку останнім часом почали виникати економ-моделі подібної техніки виробництва з СНД, за оцінками фахівців, ще довгий час залишиться поза конкуренцією. Причина це низькі ціни на запчастини джак 1020 і 1045.

 

Дійсно, вартість китайських машин починається від 62 800 гривень, що приблизно на 20 тисяч гривень дешевше, ніж ціна подібних екземплярів, вироблених в СНД.  Причому, в ході використання цінова різниця лише зростає, оскільки витрата палива дизельного авто всього лише 10 л на 100 км. У той час як «апетит» бензинових моторів-конкурентів - 15-18 літрів! Так, кінських сил у нього поменше, але це покривається з лишком за рахунок крутного моменту, що допомагає Джак заїжджати навіть на сильно зледенілу гірку. Дизельний автомобіль навіть взимку не створить жодних труднощів своєму власникові.

Проблема замерзлого двигуна в морозний ранок в цьому вантажівці вже вирішена за рахунок установки самостійного обігрівача, прогріває мотор до його запуску. Експерти українського дистриб'ютора марки - компанії «ТДЦ-АВТО», структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО, звертають увагу на те що, перші продані в Україні автомобілі легко пройшли по вітчизняних дорогах на місцевому паливі по 150-200 тисяч км, і це не завадить їм пройти по Щонайменше ще стільки ж. Природно, це станеться, якщо машина буде вчасно проходити сервісний огляд і ремонт. JAC запчастини також є у продажу на сайті Азія Центр.

 

Більш привабливим грузовичок Джак здається і за вантажопідйомністю: внаслідок того, що його конструкція міцніше, його максимальний тоннаж досягає 1,750 тонн порівняно з 1500 кг машин-аналогів, а корисний об'єм кузова більше, ніж у конкурентів на 10-15%.

  • Габарити Джак набагато менше, ніж у його зарубіжних «братів», а це означає, що йому буде простіше маневрувати на тісних міських вуличках, не забуваємо і про менший радіус розвороту і інтуїтивне управління.
  • Для ремонту автомобіля використовуйте оригінальні запчастини JAC

Відмітна властивість подібної техніки з СНД - доступне обслуговування і великий вибір. Але варто зазначити, спеціалізовані сервісні станції відкриті не тільки в обласних, а й у районних центрах України. За розрахунками вартість одного кілометра пробігу на JAC з урахуванням палива, техобслуговування, обходиться його власникам в одну гривню на день! А у конкурентів добра частина грошей іде лише на бензин. На всі китайські вантажівки у нас є запчастини JAC. Завжди акції та безкоштовні консультації. Придбати товари для автомобілів Джак 1020 і 1045 ви можете за телефоном 050-800-80-22.

Новини

Аналоги запчастин Джилі СК Аналоги запчастин Джилі СК

Однією з основних причин, по якій численні українські автолюбителі набували китайську малолітражку Джилі СК, була невисока ціна. Так, ставлення до продукції автопрому Піднебесної було не однозначним, але первинна вартість вирішувала дуже багато. До речі сказати, багато хто з власників цієї...

Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку

Якщо згадати не такі далекі часи, якихось десять-дванадцять років тому, то кількість пропонованих китайських авто в нашій країні просто зашкалював. З відкриттям зовнішнього ринку (довгий час китайські автовиробники не мали права продавати свою продукцію за кордон) бажаючих продати що-то в...

.