КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини JAC (Джак)Для китайських вантажівок запчастини джак в Азія Центр з великою знижкою ви можете замовити.

На всі китайські вантажівки у нас є запчастини JAC. Завжди акції та безкоштовні консультації. Придбати товари для автомобілів Джак 1020 і 1045 ви можете за телефоном 050-800-80-22.

Для китайських вантажівок з/ч в Азіяцентр з великою знижкою ви можете замовити.

Техніка JAC і запчастини джак виникли на території України в 2011 році, кардинально змінивши давні уявлення про легких вантажних машинах. Зручна в управлінні, рухлива, ультракомпактна, економічна, а найголовніше - ціна цього автомобіля приблизно дорівнює вартості надбюджетних малолітражок. JAC просто не міг не стати популярним. Ці продаються у всіх країнах світу китайські грузовички як для цивільних потреб, так і для армії в Україні полюбилися і водіям - приватникам, і величезним корпоративним автопаркам. Не дивлячись на те, що на ринку останнім часом почали виникати економ-моделі подібної техніки виробництва з СНД, за оцінками фахівців, ще довгий час залишиться поза конкуренцією. Причина це низькі ціни на запчастини джак 1020 і 1045.

 

Дійсно, вартість китайських машин починається від 62 800 гривень, що приблизно на 20 тисяч гривень дешевше, ніж ціна подібних екземплярів, вироблених в СНД.  Причому, в ході використання цінова різниця лише зростає, оскільки витрата палива дизельного авто всього лише 10 л на 100 км. У той час як «апетит» бензинових моторів-конкурентів - 15-18 літрів! Так, кінських сил у нього поменше, але це покривається з лишком за рахунок крутного моменту, що допомагає Джак заїжджати навіть на сильно зледенілу гірку. Дизельний автомобіль навіть взимку не створить жодних труднощів своєму власникові.

Проблема замерзлого двигуна в морозний ранок в цьому вантажівці вже вирішена за рахунок установки самостійного обігрівача, прогріває мотор до його запуску. Експерти українського дистриб'ютора марки - компанії «ТДЦ-АВТО», структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО, звертають увагу на те що, перші продані в Україні автомобілі легко пройшли по вітчизняних дорогах на місцевому паливі по 150-200 тисяч км, і це не завадить їм пройти по Щонайменше ще стільки ж. Природно, це станеться, якщо машина буде вчасно проходити сервісний огляд і ремонт. JAC запчастини також є у продажу на сайті Азія Центр.

 

Більш привабливим грузовичок Джак здається і за вантажопідйомністю: внаслідок того, що його конструкція міцніше, його максимальний тоннаж досягає 1,750 тонн порівняно з 1500 кг машин-аналогів, а корисний об'єм кузова більше, ніж у конкурентів на 10-15%.

  • Габарити Джак набагато менше, ніж у його зарубіжних «братів», а це означає, що йому буде простіше маневрувати на тісних міських вуличках, не забуваємо і про менший радіус розвороту і інтуїтивне управління.
  • Для ремонту автомобіля використовуйте оригінальні запчастини JAC

Відмітна властивість подібної техніки з СНД - доступне обслуговування і великий вибір. Але варто зазначити, спеціалізовані сервісні станції відкриті не тільки в обласних, а й у районних центрах України. За розрахунками вартість одного кілометра пробігу на JAC з урахуванням палива, техобслуговування, обходиться його власникам в одну гривню на день! А у конкурентів добра частина грошей іде лише на бензин. На всі китайські вантажівки у нас є запчастини JAC. Завжди акції та безкоштовні консультації. Придбати товари для автомобілів Джак 1020 і 1045 ви можете за телефоном 050-800-80-22.

Новини

ДИВІТЬСЯ! Детальний аналіз популярних китайських автомобілів з найбільш частих поломок ДИВІТЬСЯ! Детальний аналіз популярних китайських автомобілів з найбільш частих поломок

Сама точна статистика надійності будь-якого автомобіля – це показник, наскільки часто він ламається. Ніякі менеджери в автосалонах вам цю інформацію не нададуть. Саме тому, використовуючи власний досвід з продажу запчастин до китайських автомобілів , ми вирішили поділитися з вами...

Geely збираються запустити новий бренд для нових автомобілів Geely збираються запустити новий бренд для нових автомобілів

Китайський автовиробник Geely готується до запуску чергової нової автомобільної марки - Lynk & Co. Автомобілі цієї марки, як очікується, надійдуть у продаж вже на початку наступного року в Китаї, а через деякий час в Європі і США.      Бренд буде...

.