КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини для китайських автомобілів Джак 1020К (JAC 1020)

3126
1633
313
804

1 2 3 4 5 6 7

Запчастини Джак 1020 в місті Львів та Луцьк.

Ряд малогабаритних вантажівок JAC 1020 відноситься до класу легкових авто, що використовуються в сфері торгівлі . Споряджена маса машини становить 3500 кг, це дає можливість водієві з правами категорії «В» управляти нею. Основне призначення JAC 1020 - перевезення невеликих вантажів до 3-х тонн. Даний вантажівка витрачає дуже мало палива, а конструкція лобового автомобільного скла дає водієві хороший кут огляду. Міцна рама і ресори дозволяють машині маневрувати на дорозі навіть при повному завантаженні багажника . 
 
Без посередників якісні JAC запчастини Джак 1020 пропонуємо вам купити в місті Львів, Луцьк, Івано-франківськ, Тернопіль. Всі деталі для вантажівок в нашому інтернет магазині «Asiacentr» оригінальні.
 
Мало - і середньотонажні грузовички швидко стали популярними, так як у них оптимальне співвідношення ціни і якості: зручність в експлуатації, цілком доступні за ціною запчастини джак 1020, простота зборки, зручна коробка передач, автономний підігрів кабіни і двигуна, зручна посадка в машину. Якщо порівняти авто з іншими вантажівками, то виходить, що дана машина набагато дешевше в експлуатації.
 
Китайський легковий грузовичок заслужено отримав безліч позитивних відгуків від водіїв та автовласників в містах Львів, Луцьк, Івано-франківськ, Тернопіль.
Джак 1020
 
Основними конкурентами на ринку малогабаритних вантажівок є автомобілі FAW 1031, FAW 1041, Foton, BAW. Лише вантажівка FAW 1031 можна назвати серйозним конкурентом, який за конструкцією схожий на JAC 1020 як брат-близнюк, а два вищеназваних авто в країні практично не продаються. Японські машини подібного типу не витримують цінової конкуренції через свою дорожнечу.
 
Вантажні автомобілі Isuzu і Hyundai не можна назвати прямими суперниками моделі, тому що вони розраховані на вантажопідйомність більшого тоннажу, і їх габарити набагато більшими. Це одне з найбільш виграшних пропозицій на ринку в містах Львів та Луцьк, так як за ці гроші важко придбати навіть китайський легковий автомобілі!
 

Які конкуренти є в автомобіля JAC 1020 в Україні

Крім того, основним конкурентом китайського авто в Україні можна назвати російський ГАЗель. Які переваги JAC пропонує споживачеві?

По-перше, більш низька ціна: новий JAC 1020 коштує як б / у ГАЗель,
по-друге, більш високий тоннаж вантажопідйомності, по-третє, дизельний двигун споживає в два рази менше палива, ніж «випускник» з російського заводу.
Звичайно, автозапчастини від ГАЗелі продаються в кожному автосервісі, але китайський виробник поступово усуває цей «пробіл»: всі деталі продаються, принаймні, в кожному місті України.
 
JAC 1020
Але справедливості заради варто відзначити і ряд недоліків, проаналізувати плюси і мінуси, а також технічні характеристики. Крім позитивних відгуків є також і негативні. Всю цю інформацію можна знайти на спеціалізованих форумах в розділі «китайські автомобілі». Запчастини JAC 1020 купити з доставкою по Україні. Всі товари на сайті «Asiacentr» оригінальні. 


Новини

Аналоги запчастин Джилі СК Аналоги запчастин Джилі СК

Однією з основних причин, по якій численні українські автолюбителі набували китайську малолітражку Джилі СК, була невисока ціна. Так, ставлення до продукції автопрому Піднебесної було не однозначним, але первинна вартість вирішувала дуже багато. До речі сказати, багато хто з власників цієї...

Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку Модельний ряд китайських авто: огляд українського ринку

Якщо згадати не такі далекі часи, якихось десять-дванадцять років тому, то кількість пропонованих китайських авто в нашій країні просто зашкалював. З відкриттям зовнішнього ринку (довгий час китайські автовиробники не мали права продавати свою продукцію за кордон) бажаючих продати що-то в...

.