КошикВи вибрали: 0 товарів

Запчастини для китайських автомобілів Джак 1020К (JAC 1020)

2800
1424
292
701

1 2 3 4 5 6 7

Запчастини Джак 1020 в місті Львів та Луцьк.

Ряд малогабаритних вантажівок JAC 1020 відноситься до класу легкових авто, що використовуються в сфері торгівлі . Споряджена маса машини становить 3500 кг, це дає можливість водієві з правами категорії «В» управляти нею. Основне призначення JAC 1020 - перевезення невеликих вантажів до 3-х тонн. Даний вантажівка витрачає дуже мало палива, а конструкція лобового автомобільного скла дає водієві хороший кут огляду. Міцна рама і ресори дозволяють машині маневрувати на дорозі навіть при повному завантаженні багажника . 
 
Без посередників якісні JAC запчастини Джак 1020 пропонуємо вам купити в місті Львів, Луцьк, Івано-франківськ, Тернопіль. Всі деталі для вантажівок в нашому інтернет магазині «Asiacentr» оригінальні.
 
Мало - і середньотонажні грузовички швидко стали популярними, так як у них оптимальне співвідношення ціни і якості: зручність в експлуатації, цілком доступні за ціною запчастини джак 1020, простота зборки, зручна коробка передач, автономний підігрів кабіни і двигуна, зручна посадка в машину. Якщо порівняти авто з іншими вантажівками, то виходить, що дана машина набагато дешевше в експлуатації.
 
Китайський легковий грузовичок заслужено отримав безліч позитивних відгуків від водіїв та автовласників в містах Львів, Луцьк, Івано-франківськ, Тернопіль.
Джак 1020
 
Основними конкурентами на ринку малогабаритних вантажівок є автомобілі FAW 1031, FAW 1041, Foton, BAW. Лише вантажівка FAW 1031 можна назвати серйозним конкурентом, який за конструкцією схожий на JAC 1020 як брат-близнюк, а два вищеназваних авто в країні практично не продаються. Японські машини подібного типу не витримують цінової конкуренції через свою дорожнечу.
 
Вантажні автомобілі Isuzu і Hyundai не можна назвати прямими суперниками моделі, тому що вони розраховані на вантажопідйомність більшого тоннажу, і їх габарити набагато більшими. Це одне з найбільш виграшних пропозицій на ринку в містах Львів та Луцьк, так як за ці гроші важко придбати навіть китайський легковий автомобілі!
 

Які конкуренти є в автомобіля JAC 1020 в Україні

Крім того, основним конкурентом китайського авто в Україні можна назвати російський ГАЗель. Які переваги JAC пропонує споживачеві?

По-перше, більш низька ціна: новий JAC 1020 коштує як б / у ГАЗель,
по-друге, більш високий тоннаж вантажопідйомності, по-третє, дизельний двигун споживає в два рази менше палива, ніж «випускник» з російського заводу.
Звичайно, автозапчастини від ГАЗелі продаються в кожному автосервісі, але китайський виробник поступово усуває цей «пробіл»: всі деталі продаються, принаймні, в кожному місті України.
 
JAC 1020
Але справедливості заради варто відзначити і ряд недоліків, проаналізувати плюси і мінуси, а також технічні характеристики. Крім позитивних відгуків є також і негативні. Всю цю інформацію можна знайти на спеціалізованих форумах в розділі «китайські автомобілі». Запчастини JAC 1020 купити з доставкою по Україні. Всі товари на сайті «Asiacentr» оригінальні. 


Новини

ДИВІТЬСЯ! Детальний аналіз популярних китайських автомобілів з найбільш частих поломок ДИВІТЬСЯ! Детальний аналіз популярних китайських автомобілів з найбільш частих поломок

Сама точна статистика надійності будь-якого автомобіля – це показник, наскільки часто він ламається. Ніякі менеджери в автосалонах вам цю інформацію не нададуть. Саме тому, використовуючи власний досвід з продажу запчастин до китайських автомобілів , ми вирішили поділитися з вами...

Geely збираються запустити новий бренд для нових автомобілів Geely збираються запустити новий бренд для нових автомобілів

Китайський автовиробник Geely готується до запуску чергової нової автомобільної марки - Lynk & Co. Автомобілі цієї марки, як очікується, надійдуть у продаж вже на початку наступного року в Китаї, а через деякий час в Європі і США.      Бренд буде...

.