Дополнительная помпа на радиатор печки Ланос

Схема подключения дополнительного водяного насоса на радиатор печки Дэу Ланос

Схема подключения дополнительного водяного насоса на радиатор печки Дэу Ланос

дополнительная помпа на печку Ланос

  • Подключение дополнительной помпы к штатному регулятору печки на Дэу Ланос, чтобы обеспечить работу водяного насос на всех скоростях, оказалось эффективным решением.
  • Теперь при морозе Дэу Ланос быстрее прогревается, и теплый воздух начинает поступать в салон уже через 5 минут после запуска двигателя.
  • Это значительно повысило комфорт в салоне и сделало поездки на Дэу Ланос при холодной погоде более приятными.
Расскажите друзьям

» Все новости

Поделитесь Вашими впечатлениями о ремонте "Дополнительная помпа на радиатор печки Ланос"

Отзывы: 3


dimas

Як підключити провід, щоб помпа працювала від 1 або 3-ї швидкості вентилятора пічки? Наприклад, щоб помпа не запускалася коли ти заводиш з автозаводу.


asiacentr.com.ua

Потрібно брати мультиметр на допомогу


Користувач

Радіатор обігрівача забивається і починає слабо пропускати антифриз через себе, відповідно падає тепловіддача і повітря з пічки не такий гарячий, або зовсім холодний може бути. Допомагає або промивання (якщо цікаво можеш у мене в БП подивитися) або заміна. Встановлення додаткової помпи, як і промивання, в принципі, це тимчасове рішення. Я промивав 4 роки тому і минулого року вже погано гріла, а зараз узагалі їли тепле повітря. Помпа так само скажемо відтягує заміну, просто під натиском продавлює забитий радіатор, але коли він заб'ється ще більше, то помпа вже не впорається. Подивися як у тебе радіатор обігрівача змінюється, якщо нескладно, то краще поміняй. У мене з цим засідка, треба половину салону розібрати.
Печка, отопитель для ремонта Дэу Ланос:

Помпа водяная насос для ремонта Дэу Ланос:

Радиатор печки для ремонта Дэу Ланос:

.