Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Обмін - Повернення товару.

З повагою і надією на ваше розуміння!

Повернення товару можливе протягом 14 днів з дня покупки в тому випадку, якщо запасні частини з яких-небудь причин не знадобилася або не може бути встановлена ​​на автомобіль.

При цьому прохання врахувати, що Азія Центр не є виробником товару, а відправник запчастини - один з партнерських оптових складів. Повернення запасної частини замовником можливий при дотриманні декількох умов:

 • Деталь не була встановлена, оригінальна упаковка збережена.
 • У разі, якщо була спроба встановлення деталі на автомобіль, але вона з якихось причин не підійшла, повернення товару здійснюється за погодженням з оптовим складом-партнером.

Для повернення товару, який був встановлений на автомобіль, необхідно следующии список документів:

 • Акт рекламації
 • Акт виконаних робіт
 • Сведетельствует про реєстрацію сервісу, в яких Ви встановлювали З / Ч (Там де зазначено вид діяльності організації).
 • Уточнюйте можливість видачі даних документів в сервісі перед здачею Вашого автомобіля на ремонт
 • Азія Центр не надає додаткових гарантій на товар, оскільки не є виробником, а деталі є витратним матеріалом для ремонту автомобіля.
 • Згідно з чинним Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.051991 року №1023-XII, обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості.

Додаткова гарантія діє тільки на наступні запчастини:

 • Kimiko - 1 рік
 • CDN - 6 місяців
 • MOGEN - 6 місяців

Обмін або повернення можливе в разі виявлення заводського браку або в тому випадку, якщо куплена деталь з якихось причин не підійшла і не може бути використана.

Відправка кузовних деталей здійснюється тільки по передоплаті.

 • Обов'язково перевіряйте цілісність і наявність пошкоджень товару безпосередньо в офісі компанії-перевізника перед оплатою.

Інтернет-магазин Азія Центр не займається доставкою товару і за пошкоджений з вини перевізника товар відповідальності не несе.

 • У разі пошкодження товару при транспортуванні запчастин - всі претензії повинні бути адресовані до перевізника.

Азія Центр не розглядає претензії, що стосуються невідповідності товару замовлення, комплектації, наявності дефектів після підписання транспортної накладної та оплати товару в офісі перевізника.

За кузовним запчастинах ми рекомендуємо користуватися послугами транспортної компанії Нова Пошта, або забирати товар зі складу самовивозом.

Умови самовивозу уточнюйте у Вашого менеджера.

Електрообладнання: датчики, реле і будь-які товари електричної групи після установки на автомобіль обміну та поверненню не підлягають.

Повернення або обмін товару можливий протягом 14 днів з дня покупки.

Азія Центр зобов'язується повернути кошти клієнту за товар у разі підтвердження повернення протягом 7-10 днів з моменту прибуття товару на склад.

Кошти будуть перераховані на попередньо надані замовником реквізити ПАТ КБ Приватбанк.

Інтернет-магазин Азія Центр завжди з розумінням ставиться до ситуації і намагається уникнути непорозумінь.

Ми настійно рекомендуємо уважно перевіряти товар перед оплатою в офісі компанії-перевізника при отриманні, але якщо щось піде не так, ми завжди раді вам допомогти!

 
.