• 050-800-80-22
  • 067-757-57-95
  • Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомШанхайський автосалон потішив своїх відвідувачів не тільки великою кількістю новинок автопрому

Шанхайський автосалон потішив своїх відвідувачів не тільки великою кількістю новинок автопрому, а й надав можливість зацікавленим людям поспілкуватися з представниками компаній виробників. Одним з найбільш цікаві інтерв'ю стало спілкування з генеральним менеджером з розвитку компанії Джилі, доктором Лінь Джаном. Ось кілька відповідей, на найбільш хвилюючі автолюбителів питання.
В. Розкажіть будь ласка і стратегії компанії по збільшенню присутності на європейських ринках?
О. Сьогодні йде активна доробка плану розвитку компанії протягом найближчих трьох років. Основним напрямком було обрано співпрацю з компанією Volvo в галузі впровадження розробок шведської компанії на випускаються і проектованих моделях Geely. Вже зараз розробляється платформа, яка стане основою для моделей обох компаній. Крім того, ми плануємо активне вдосконалення технологій виробництва та збирання для відповідності європейським стандартам якості та безпеки
.
В. Спільні розробки припускають обмін технологіями, що Geely запропонували компанії Volvo?
О. Основне - це, звичайно ж, інвестиції. Крім того, ми плануємо значно поліпшити стратегію просування шведських авто на світовому ринку, а також оптимізувати всі процеси, від проектування і складання до продажу та сервісного обслуговування.
В. Що приготувала компанія Geely Українським автолюбителям?
О. Український ринок є для нашої компанії самим пріоритетним, оскільки саме Україна займає лідируюче місце серед 46 країн імпортерів наших автомобілів. Торік нами було реалізовано більше 11 000 автомобілів, що вивело Geely в лідери з продажу китайських автомобілів. Не дивлячись на введення мит в 2013 році ми плануємо збільшити обсяг продажів, а також поповнимо і без того широку лінійку новим Geely GX7 (кросовер), а також обговорюємо можливість поставок Geely Emgrend EC8 (седан бізнес класу).
В. А як справи з впровадження дизельних агрегатів у виробництво ваших авто?
О. Розширення лінійки силових агрегатів вже ведеться, так ми маємо перспективний дизельний силовий агрегат GeTec потужністю 136 л. с. Даний двигун відповідає екологічним нормам Euro 5 і буде встановлюватися на позашляховики.
Розкажіть друзям

» Всі новини

.