• 050-800-80-22
  • 067-757-57-95
  • Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомПекінський автосалон вразив усіх своїх відвідувачів

Пекінський автосалон вразив усіх своїх відвідувачів прекрасними автомобілями, які мають власні "особистості і характери" і все менше схожі на своїх побратимів від всесвітньо відомих брендів. Одним з найбільш яскравих павільйонів на цій виставці був павільйон компанії Geely, яка представила на 27 своїх новинок, 2 з яких є світовими прем'єрами.
Як всім відомо Geely один з найбільш затребуваних на ринку виробників, а запчастини на джилі не представлені тільки самими упередженими Автомагазин та представництвами. Прем'єрою номер 1 цього автосалону став електрокар від Geely - Mc Car. Основним рішенням даного авто стала боротьба з пробками в завантажених районах, підтримання екологічно чистої енергії, а також може перетворюватися в абсолютно новий транспортний засіб. Так, прибувши на стоянку або паркування, пасажири зможуть знайти власне засіб пересування у вигляді велосипеда, скутера чи інвалідного візка на електричному ходу.
 
Сам автомобіль - це виключно електрокар, який при скромних габаритах здатний розвивати швидкість 120 кмч, а максимальна дальність ходу в економ режимі складає 120 км шляху. Зарядка акумуляторів відбувається від звичайної розетки і для 80% ємності складає всього пів години, а для 95% вже майже 6 годин.
Другою прем'єрою даного автосалону, є GE Emgrand. У порівнянні з маленьким Mc Car справляє враження величезного кита. Не дивно адже даний автомобіль призначений для тих, хто не звик економити і може запросто дозволити собі розкішний лімузин класу преміум, який вже наступає на п'яти визнаному лідеру Rolls-Roys.
За твердженням розробників GE став справжнім симбіонтом естетики в класичному її розумінні, а також сучасних автомобільних технологій серед яких запчастини на джилі абсолютно нового класу. "Фішкою" моделі GE стала власна точка інтернет доступу, можливість проведення телеконференцій, в також все обладнання для мобільного офісу. Для відпочинку є холодильник, унікальне світлове рішення для люка, іонізація і очищення повітря для передньої і задньої частини авто, а також ідентифікація за відбитками пальців.
Розкажіть друзям

» Всі новини

.