☎ 067-757-57-95
☎ 063-268-60-60
☎ 050-800-80-22
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Пекінський автосалон вразив усіх своїх відвідувачів

Пекінський автосалон вразив усіх своїх відвідувачів прекрасними автомобілями, які мають власні "особистості і характери" і все менше схожі на своїх побратимів від всесвітньо відомих брендів. Одним з найбільш яскравих павільйонів на цій виставці був павільйон компанії Geely, яка представила на 27 своїх новинок, 2 з яких є світовими прем'єрами.
Як всім відомо Geely один з найбільш затребуваних на ринку виробників, а запчастини на джилі не представлені тільки самими упередженими Автомагазин та представництвами. Прем'єрою номер 1 цього автосалону став електрокар від Geely - Mc Car. Основним рішенням даного авто стала боротьба з пробками в завантажених районах, підтримання екологічно чистої енергії, а також може перетворюватися в абсолютно новий транспортний засіб. Так, прибувши на стоянку або паркування, пасажири зможуть знайти власне засіб пересування у вигляді велосипеда, скутера чи інвалідного візка на електричному ходу.
 
Сам автомобіль - це виключно електрокар, який при скромних габаритах здатний розвивати швидкість 120 кмч, а максимальна дальність ходу в економ режимі складає 120 км шляху. Зарядка акумуляторів відбувається від звичайної розетки і для 80% ємності складає всього пів години, а для 95% вже майже 6 годин.
Другою прем'єрою даного автосалону, є GE Emgrand. У порівнянні з маленьким Mc Car справляє враження величезного кита. Не дивно адже даний автомобіль призначений для тих, хто не звик економити і може запросто дозволити собі розкішний лімузин класу преміум, який вже наступає на п'яти визнаному лідеру Rolls-Roys.
За твердженням розробників GE став справжнім симбіонтом естетики в класичному її розумінні, а також сучасних автомобільних технологій серед яких запчастини на джилі абсолютно нового класу. "Фішкою" моделі GE стала власна точка інтернет доступу, можливість проведення телеконференцій, в також все обладнання для мобільного офісу. Для відпочинку є холодильник, унікальне світлове рішення для люка, іонізація і очищення повітря для передньої і задньої частини авто, а також ідентифікація за відбитками пальців.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Новини

Передня підвіска Чері Тіго: досвід експлуатації Передня підвіска Чері Тіго: досвід експлуатації

Ні одна книга по ремонту автомобіля Chery Tiggo  не дасть тієї інформації, яку нам надає безцінний досвід його експлуатації. Це стосується всіх машин, незалежно від класу, року випуску або виробника. А вже якщо мова заходить про представників китайського автопрому, то їх надійність...

Тюнінг Чері Амулет своїми руками Тюнінг Чері Амулет своїми руками

Доопрацювання автомобіля бюджетного класу з метою поліпшити його привабливість і технічні характеристики – одне з найпопулярніших явищ у вітчизняних автолюбителів. А з тим, що Чері Амулет відноситься до категорії саме таких машин, нік то сперечатися не стане. І щоб позбутися глузувань і...

» Всі новини

.