Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомФотоновини і фотоогляди китайських автомобілів. Світові прем'єри.
Зараз світ у захопленні від автовиробників з Китаю. Щороку сотні новинок. Думка всіх автомобілістів вже помінялося. Критику, канечно можна почути але такі слова можна говорити про всіх автовиробників. Всі бренди мають плюси і мінуси від цього нікуди ніхто не піде.

У світі Китайські автомобілі давно полюбили мільйони автолюбителів. Бажання бути кращими! Це головна мета автовиробників з Китаю. Тест драйви та огляди китайських автомобілів в повному асортименті представлена на сайті Азіяцентр. Великої популярності набирають вантажівки Джак, Фотон з піднебесної. Перевага таких машин це канечно ціна.

Огляди китайських автомобілів

Зараз зробимо огляд однієї з китайських машин а саме Lifan Cebrium .Дінаміка і поведінку автомобіля на дорозі краще, ніж очікувалося, Cebrium досить поступливий і: на ньому можна пересуватися, не напружуючись, притримуючи рульове колесо. Ділянки доріг, з видавленою великоваговим транспортом колійність, авто проходить м'яко і не вимушено, не "рисачіть", підвіска працює плавно, не заколисуючи пасажирів під час руху. Перемикання передач виконується легко і приємно, повністю зникла так звана «ватность» приводу, яка так була притаманна автомобілям з Піднебесної, але у випробуваному авто вона практично не спостерігалася. Проїхавши 5785 кілометрів за 9 днів в машині ніщо не зламалося, не відвалилося і навіть не гуркотіло. Двигун масло не вживав, його доливати не довелося. Середня витрата за час тест-драйву склав 8,4 л на 100 км.

Азіяцентр пропонує завжди найсвіжіші автоновини та огляди китайських автомобілів. Ми зібрали тільки найцікавішу інформацію про автомобілі Chery, FAW, Geely, Great Wall, Lifan, Haima, Brilliance, HOWO, BAIC.

.