Міняємо гальмівні колодки на задніх колесах авто Чері Тіго

Як на Чері Тіго відремонтувати задні гальмівні колодки

Вітаю, шановні підписники мого каналу. Сьогодні я хочу представити вам нове відео з рубрики ремонт і обслуговування Чері Тіго. І сьогодні ми будемо міняти задні гальмівні колодки основного гальма. Як ви знаєте, на нашому автомобілі стоять ззаду дискові гальма. І щоб їх поміняти, нам необхідно трохи інструментів. Це ключ на 12 або головка на 13, домкрат і балонний ключ, щоб зняти колесо. Як бачите, я колесо вже зняв. Подальші наші дії – це відкрутити два болта направляючих. Зараз ми їх відкрутимо і продовжимо. Готове. Зараз я їх зніму. Ось так вони виглядають. Тепер знімаємо кришку супорта з поршнем. Її бажано підвісити. І ось ми бачимо наші задні гальмівні колодки Чері Тіго. Витягуються вони просто. Тягнемо на себе і все.

Ось ми і зняли задні гальмівні колодки Чері Тіго. Вони у мене в нормальному стані, датчик зносу ще далеко. Знос рівномірний, все відмінно. Далі перевіряємо, чи ходять напрямні. Якщо вони закисли, то їх доведеться витягнути, зняти пильник, почистити і змастити. Мастило використовується спеціальна для високих температур.

Значить ми все перевірили, чи все у нас нормально. Приступаємо до зворотного установці. В даному випадку я буду ставити ці ж задні гальмівні колодки Чері Тіго. Якщо вам треба ставити нові, то я рекомендую пошукати їх на сайті Азія-центр. Значить якщо будете ставити нові задні гальмівні колодки Чері Тіго, то перед установкою треба втопити ось цей поршень. Встановлюється він легко. Просто натискаєте викруткою або чим-небудь ще. Упираете, натискаєте, і він заходить всередину...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо гальмівні колодки на задніх колесах авто Чері Тіго"

Відгуки: 0
.