Як поміняти підшипник задньої ступиці на Шевроле Авео

Ремонтуємо задню ступицю і міняємо підшипник на машині Шевроле Авео

Доброго дня. Я покажу вам, як міняти підшипник задньої ступиці на автомобілі Шевроле Авео. Замовив я ось такі підшипники. Брав їх через сайт Азія-центр. Ну начебто такий непоганий підшипник задньої ступиці Шевроле Авео. Як видно, внутрішня обойма крутиться, а сам сальник стоїть на місці. Це по-нормальному. А адже буває продають такі, що крутиться разом з сальником.

І так, відразу перед заміною послухаємо звук, як шумить підшипник задньої ступиці Шевроле Авео. Значить знімаємо колесо. Потім розкручуємо саму задню ступицю. Знімаємо кришку. Може туго йти, тоді використовуємо викрутку. Простукиваем трохи молотком. Є. Зняли. З-за чого так погано знімається? Колодки труться по цій стороні, а тут кромка виходить. Вона не зношена і меншого діаметра.

Ось так звучить ступиця. Далі знімаємо ковпачок з неї. Гайка на 32. Открутилась звичайної тріскачкою. Значить так це виглядає. Ось підшипник задньої ступиці Шевроле Авео. Видно стопорне кільце. Далі треба це кільце витягнути. Є у мене круглогубці. Я їх ще трошки підточив. Ось ними і буду витягати. Треба стиснути і потягнути. Якщо одна сторона вийшла, то можна просто далі крутити і витягати.

Значить, щоб вибити цей підшипник, треба знайти якусь трубу діаметром 47 мм Я використовую голівку на 44 мм. Спробую вибивати підшипник задньої ступиці Шевроле Авео просто молотком. Як видно, добре сидить. Ну і по ступиці особливо стукати не треба, так як її можна пошкодити. Значить треба буде використовувати прес.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти підшипник задньої ступиці на Шевроле Авео"

Відгуки: 0
.