☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Самостійно міняємо задні гальмівні колодки на Шевроле Авео

Ремонт і заміна на Шевроле Авео Задніх гальмівних колодок

Всім привіт. Сьогодні будемо міняти задні гальмівні колодки на автомобілі Шевроле Авео з роздільними барабанами. Тобто задні барабани йдуть окремо від ступиці.

І так, приступимо. Для початку поддомкрачиваем автомобіль. Далі знімаємо заднє колесо. Барабан кріпиться лише на двох гвинтах під викрутку. Значить їх треба викрутити і зняти його. Після цього необхідно зняти пружинки. Притримуючи із зворотного боку гальмівного супорта штифти, знімаємо шайби. Шайби знімаються шляхом натискання і провертання на 90 градусів. Далі виймаємо штифти. Знімаємо пружини. Після зняття верхньої пружини можна зняти колодку, повернути її на бік, і зусилля до нижньої пружині прикладати вже не треба. Тепер я знімаю направляючий. І знімаю трос ручника.

І так, далі, після того, як ми демонтували задні гальмівні колодки Шевроле Авео, необхідно ретельно перевірити їх на знос і загальний стан. Якщо ви бачите сліди іржі, то це говорить про те, що обов'язково необхідно змінювати. Видно, що штирі вже дуже стоншилося. Пружини дуже поржавіли. І так, значить самі задні гальмівні колодки Шевроле Авео. Як їх перевірити. У мене тут стався нерівномірний знос. В середині задні гальмівні колодки Шевроле Авео сильно зношені, по краях – не дуже. Видно, що в цьому місці вона практично не терлась. Це дуже впливає на гальма. Інша колодка повністю прилягала. Треба міняти. Нові і не дорогі гальмівні колодки Шевроле Авео можна знайти в магазині Азія-центр.

Тепер механізм. Він виглядає наступним чином. Він теж заіржавів, і значить, швидше за все, він вже не працював...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.