☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Самі ремонтуємо рульову рейку на Шевроле Авео

Як зробити ремонт рульової рейки від Шевроле Авео у себе в гаражі

Всім добрий день. Сьогодні в гаражі на ремонті автомобіль Шевроле Авео. Потекла рульова рейка. Значить зараз будемо розбирати. Машину я вже піддомкратив. Будемо знімати колеса, рульовий наконечник, підрамник. А потім буде зніматися вже сама рульова рейка Шевроле Авео.

І так, колеса і наконечники зняті. Тепер потрібно відкрутити підрамник. Першим ділом потрібно зняти опору з двигуна. Потім відкручуємо ось ці три болти. А перед цим ще в салоні потрібно відкрутити кардан рульової на рульовій спиці.

Значить відкрутили балку, зняли шланг подачі і зворотної подачі. Тепер потрібно зняти рейку з подушок. І після цього витягують рульова рейка Шевроле Авео.

Ми відкрутили все що треба було, і рульова рейка Шевроле Авео вже вилучено. Тепер потрібно відкрутити шланги, пильовики, зняти тяжкі. Вгорі було багато бруду, так як звідти текло. Знімаємо стопорні кільця. І відкручуємо трубку. Так, трубку ми витягли і відкладаємо в сторону. Далі знімаємо подушки. Познімали ми наконечники. Тепер потрібно зняти стопорне кільце з під сальников. Ще треба відкрутити регулювальний упор. Далі відкручуємо нижню пробку і гайку під нею. І будемо намагатися витягнути вал.

Вибив я вісь. Зняв для зразка колечка. Виявляється рульова рейка Шевроле Авео протікала, бо тек сальник. Будемо шукати додаткові запчастини. Швидше за все, буду дивитися на сайті Азія-центр. Далі рульова рейка Шевроле Авео вже не розбирається. Люфту в ній немає, і відповідно, потреби розбирати теж.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.