☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Розкажіть друзям

Заміна масла кпп Ланос. Плюс перевірка рівня.

Це відео про те як правильно замінити масло в коробці передач деу ланос.

Найскладніше це залити мастило назад в коробку, тобто для того, щоб злити масло особливих зусиль не потрібно,  ключем на 17 викручуємо пробку і далі торцевим ключем викручуємо другу пробку, треба підставити якусь ємність і туди зливається масло. Н

абагато більш цікавим етапом є: як залити масло в коробку назад, оскільки ніяка, більш-менш, зручна ємність в цю порожнину не увійде. Звичайно існують спеціальні пристосування для заливки масла в коробку, але якщо ви займаєтеся тільки ремонтом своєї машини, то купувати якісь додаткові пристосування сенсу ніякого немає.

Можна використовувати підручні засоби - можна скористатися шлангом довжиною десь трохи більше метра  і великою воронкою або пластиковою пляшкою, далі з допомогою ізоляційної стрічки з'єднуємо шланг з пляшкою і далі робимо наступне: дротом перетискаємо один кінець, щоб масло не розлилося.

Цей  шланг пропускаємо в низ в порожнину між рульової трапеції та іншого, іншого, заводимо вниз, а пляшку з маслом або ємність прикріплюємо у верхній частині моторного відсіку.

Тепер коли наш шланг пропущено в нижню частину автомобіля, можна вже зробити простіше - провести через кермові тяги, то зручніше буде. І вже коли шланг заведений під заливну горловину, то далі знімаємо затискач або дріт і можна заливати масло через горловину.
 

Розкажіть друзям

» Всі новини

.