Як правильно міняти важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара

Міняємо важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара в домашніх умовах

День добрий, панове. З вами знову я, і знову ремонт автомобіля Чері Елара. Сьогодні розсаджені вам як правильно міняти важіль передньої підвіски. І так само будемо міняти піввісь (привід) в зборі. Ось він, абсолютно новенький, куплений на сайті Азія центр так само, як і важіль передньої підвіски.

Міняємо важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара

Що нам для цього знадобиться? А знадобиться гідравлічний домкрат на 2 тонни, такі ось підставки під ребро жорсткості. Ключі: головка на 32, два ключа на 15, два на 17 і 19. Ще знадобиться монтування. Вона знадобиться для того, щоб поставити під піввісь (привід) Чері Елара, і цю піввісь (привід) відсунути від коробки. Попередньо зливаємо з коробки масло. Зараз вам покажу. Масло зливається ось сюди. Маслосливная пробка тут.

Міняємо важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара

Чому я міняю піввісь (привід) на Чері Елара? Запчастину відходила у мене 90 тисяч. Там уже всьому хана.

Значить, знизу ми будемо відкручувати три болти. Два болта, які тримають важіль передньої підвіски, і болт кульової.

Міняємо важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара

Також в цьому відео я буду міняти не тільки важіль передньої підвіски, але і комплексно буду міняти гальмівні передні колодки тут. Потім треба буде відкрутити стабілізатор. Втулки стабілізатора у мене стоять не рідні.

Почнемо по порядку. Спочатку, поки машина не піднята, нам потрібно відкрутити гайку, тримає піввісь (привід) Чері Елара. Вона знаходиться із зовнішньої сторони. Далі відкручуємо колеса. Нам потрібно повністю звільнити привід. Тому відкручуємо також рульову тягу. Відключаємо датчик маточини і зносу колодок. Потім відкручуємо стабілізатор, кульову, і всі болти. Також я хочу зняти всю гальмівну систему. Це дозволить мені підняти всю підвіску. Так я зможу просто замінити важіль передньої підвіски Чері Елара.

Тепер беремо голівку на 21 і відкручуємо два болта, які тримають стійку. Після того, як я відкрутив ці гайки, відкручуємо центральну.

Міняємо важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара

Далі бажано послабити болти важеля передньої підвіски. Для цього потрібна головка на 18.

Міняємо важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара

Тепер повністю послаблюємо стабілізатор. І відкручуємо кульову. Далі ставлю домкрат прямо під важіль передньої підвіски Чері Елара. Відкручуємо все, що заважає зняти ступицю і знімаємо її. Ну ось і все. Піввісь (привід) Чері Елара знята. Откручен стабілізатор, відкручені кульова. Зараз буду знімати важіль.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як правильно міняти важіль передньої підвіски і піввісь на Чері Елара"

Відгуки: 0
.