Як чистяться паливні форсунки на Chery Tiggo

Чистимо паливні форсунки на китайця Chery Tiggo

Всіх вітаю, дорогі друзі. І так, вирішив зняти своє відео про те, як чистити паливні форсунки на автомобілі Chery Tiggo. Справа в тому, що тут є нюанси. Незвичайною є сама конструкція форсунок Chery Tiggo. Для їх прочищення я буду використовувати звичайний ABRO для чищення карбюраторів. І нюанс пов'язаний з тим, що отвір самої форсунки, куди треба пускати очищувальну рідина, не зовсім підходить до штуцера самого балона. Він пропускає. Ну, нюанс пов'язаний з тим, що всередині самої паливної форсунки Chery Tiggo є певна перешкода. Особливість конструкції така, що туди просто не входять ніякі трубки. Тому я просто взяв газовий шланг, обрізав від китайського газового балона пальник. Надів шланг і затягнув хомутами. І на цю форсунку я надів шланг прямо аж на голівку, і затиснув, звичайно ж, хомутом.

Ну, і сама чистка паливної форсунки Chery Tiggo проходить досить легко. Користуючись ось цим краном від пальника я можу закачати певний тиск в сам шланг. Він має свій обсяг. Значить я закачав. Закриваю кран. І приєднавши форсунку до маленького дванядцятивольтового акумулятора, проводжу такі маніпуляції. Просто подсоединяю контакти.

На жаль, мало закачав. Повторимо процедуру. Я закачую рідина під тиском в шланг. Тепер подсоединяю контакт. І рідина выпрыскивается. Також я можу закрити цей кран, від'єднати балон, і працювати тільки з тим обсягом, який залишився в самому шлангу. Ось таким чином чистяться паливні форсунки на автомобілі Chery Tiggo. Якщо ж ваші форсунки не підлягають ремонту, раджу пошукати нові на сайті інтернет магазину Азія-центр. Спасибі всім за увагу, до нових зустрічей.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як чистяться паливні форсунки на Chery Tiggo"

Відгуки: 0
.