☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*



Розкажіть друзям

Як на Чері Тіго поміняти передні пружини

Міняємо передні пружини на Чері Тіго у своєму гаражі

Доброго дня. Сьогодні я хочу показати вам, як поміняти передні пружини на автомобілі Чері Тіго. Спочатку нам треба зірвати з місця гайки кріплення опорного підшипника. Для цього нам буде потрібно головка на 14, і для гайки амортизатора потрібно головка на 19. Тут ми зриваємо, але не відкручуємо. Ще такий момент. Попрыскал я розчинником, думав, що не відкручу. Допоміг ріжковий ключ. Але він у мене совдепівський, так що довелося його трохи підточити. Так що дивіться за інструментом, грамотно підбирайте. І потрібно шестигранник на 7.

Щоб витягти пружини Чері Тіго, нам треба спочатку зробити деякі маніпуляції. Значить, по-перше, зриваємо гайки. І переходимо вниз на зняття колеса. Звичайно ж, ставимо опори під колеса. Далі, внизу відкручуємо гайку, утримуючу датчик АБС. Також нам знадобляться плоскогубці. НА гальмівному шлангу є така скоба, її потрібно просто витягти. Я потім покажу, як вона одягається. ЇЇ нудно просто перевернути вниз, взяти якусь вставочку і постукати молотком. Все, скобу ми витягли, тепер витягуємо сам гальмівний шланг. Ну а тепер будемо відкручувати гайку поперечної стійкості. Після цього відкручуємо дві гайки, які тримають шток амортизатора. І вже тоді будемо витягувати сам амортизатор і пружини Чері Тіго.

Щоб нам відкрутити важіль поперечної стійкості, нам знадобиться ключ на 15 та шестигранник на 5. Однією рукою тримаємо шестигранник і постукуємо по ключу. Щоб легше було витягати болт поперечної стійкості, ми маточину поддомкратим трошки. Буквально, на 3 сантиметри. Далі, ставимо наголос і натискаємо. Болт туди-сюди ходить. Його спокійно витягли, і все. Зверху ще треба буде відкрутити гайки, які тримають опорний підшипник, і можна діставати вже амортизатори і пружини Чері Тіго.

Що у нас тут? Видно, що порваний пильовик всередині пружини Чері Тіго. Треба буде обов'язково замінити. Амортизатор новий, а пильник старий залишився. Так, ось ми і зняли амортизатори і пружини Чері Тіго. Я їх розтулив. Тепер беремо нову пружину. Я купив її в магазині Азія центр...

Розкажіть друзям

» Всі новини

.