Міняємо стійки задніх амортизаторів на Деу Матіз

Як поміняти на Деу Матіз стійки задніх амортизаторів

Доброго дня. Сьогодні я буду міняти Стійки задніх амортизаторів на автомобілі Деу Матіз. Перед заміною вирішив поміряти відстань до арки. Десь 56,5 див. Підставляємо під машину опору так, щоб колесо трохи підвисли в повітрі. Домкратом будемо підпирати ось цей важіль. Зараз змастимо розчинником і будемо намагатися відкрутити. Сподіваюся, все піде нормально.

Вирішив поки показати нові стійки амортизаторів Деу Матіз. Замовив на Азія-центр. Пише, що амортизатори нерозбірні. Тут два сальника. Один відокремлює масло, інший бруд. Не дає туди потрапляти всякої гидоти. А ось мої старі стійки амортизаторів Деу Матіз. Масляні. Намагався їх відмити від іржі, і відразу витекло масло. Мій старий амортизатор пробіг сто тисяч. А нові працюють ніби добре. Ніяких запізнень немає. Зараз я їх зажму і подивлюся. Я їх вже прокачував, тому вони нормально йдуть.

Так. Ось ми впираємося домкратом на важіль і піднімаємо. Розкручуємо всі кріплення і міняємо стійки амортизаторів Деу Матіз. Тепер міряємо, скільки стало по висоті. І висота до арки у нас становить 60 см. Це ще без пружин.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо стійки задніх амортизаторів на Деу Матіз"

Відгуки: 0
.