Міняємо зчеплення повністю на машині Деу Матіз

Як замінити на Деу Матіз зчеплення

Доброго дня. Сьогодні я буду повністю міняти коробку зчеплення на автомобілі Деу Матіз. По інструкції, щоб зняти коробку, треба висмикувати два шруса. А насправді треба висмикнути, фактично, лише один привід. Відкручуємо стійку, огинаємо поворотний кулак, витягуємо шрус. Відкручуємо лонжерон. Він кріпиться до стабілізатора. Знімаємо опору, яка тримає коробку передач. Два болта тримають подушку, чотири – коробку. Отцепляем тросик, приводу. Ну і зверху все знімаємо. Там повітряний фільтр, майданчик акумулятора, сам акумулятор. Отцепляем всі дроти, від'єднуємо лямбда-зонд. Антифриз ми не зливали. Далі знімаємо масу з коробки (відкручуємо болт), і від'єднуємо трос спідометра. Болти легко відкручуються.

І так, тепер знімаємо саму коробку зчеплення Деу Матіз. Її тримає сім болтів. Два маленьких на 10. І ще одна шпилька. Знімали ми не в ямі, просто підвісили колеса.

Значить ми зняли коробку зчеплення Деу Матіз. І під кошиком бачимо диск зчеплення. Зіскочив первинний вал. Підшипник на коробці Деу Матіз трохи стукає. Треба ставити новий. Буду шукати на Азія-центр.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо зчеплення повністю на машині Деу Матіз"

Відгуки: 0
.