Міняємо трос ручного гальма на Деу Матіз

Як на Деу Матизе поміняти троси ручного гальма

Доброго часу доби, шановні панове. Сьогодні я покажу вам, як міняти трос ручного гальма на автомобілі Деу Матіз. Ось він. Як звичайно, у першу чергу знімається колесо і барабан. Викручується ця гайка. А так само в салоні викручуємо всі болти, що утримують трос ручного гальма Деу Матіз. Трос у нас зачеплений за ролик. Нам знадобиться ключ на 14. Зараз я откручваю ключем на 10 сам ручник і знімаю ось всю цю планку. Відкрутивши дві гайки ми зможемо зняти весь механізм ручного гальма Деу Матіз. Але будьте обережні з проводом, так як він трохи короткий і може порватися. Тепер від механізму ручного гальма від'єднується коліщатко, до якого прикріплений трос. Тепер, відкрутивши в салоні гвинти на 14, можна виймати трос вниз.

На барабані він відкручується не знімаючи гальмівні колодки з Деу Матіз. Ще є парочка кріплень на дні автомобіля. Зараз я вам їх покажу. Їх всі треба відкрутити. Ось це середня опора правої сторони сорочки ручного гальма. І де вона стоїть? Вище бензобака з боку паливного фільтра. А щоб витягнути сорочку троса з боку барабана, то треба знати, що на тросі, біля входу в площину барабана, встановлено такий ось фіксатор. І якщо сорочку гарненько ключиком розхитати, то він тоді звідти вийде.

Значить трос я замінив. Ви можете знайти його на Азія-центр. Тепер покажу, як збирати назад на Деу Матіз. З боку барабана встановити можна не знімаючи колодок. Проблемою виявилося те місце, де кріплення над бензобаком. Щоб до нього дістатися, довелося знімати бензобак. Ну і в салоні все теж під'єднується. І залишається тільки кожух назад поставити. Але це я вже розповідати не буду. Воно є у мене в іншому відео.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Міняємо трос ручного гальма на Деу Матіз"

Відгуки: 0
.