☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Професійний
✔ Підбір запчастин
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*Розкажіть друзям

Міняємо насос омивача скла на Geely CK

Як самому на Geely CK змінити насос омивача скла

І так, всім привіт. У нас виникла нова проблема. На машині Geely CK заклинив насос омивача скла. Він битий, м'ятий. Провернути його неможливо. Я намагався зняти цю кришечку, але вона вклеєна, і розірвати корпус я не ризикнув. Але у мене вийшло відкрити нижню кришку насоса омивача скла Geely CK.

Відкрив, нічого не побачив. Капнув масла, але провернути його не вийшло. Коротше, він заклинив. Але якось зайшов до мене один, і дав мені таку ж деталь від ваз 2108. Сказав, що це з таврії. Тут на ньому ще були такі вушка – кріплення, я їх відпиляв. І зараз я буду їх схрещувати.

Ось рідна гумка від Geely CK. Вона вставляється в бачок омивача таким чином. І в неї тут так вставлявся насос. І тут була у нього видача. Насос від таврії туди не підходить, бовтається. Я взяв гумовий насвечник від жигуля, і з його допомогою уплотню отвір в бачок омивача. Цей насвечник на насос одягається дуже щільно. І в бачку він сидить дуже міцно. Єдине, що на насосі від таврії не вказана полярність, тому дроти на нього треба буде спробувати експериментальним шляхом.

Зараз я смажу гумку своєю супер мастилом. Цей солідол з часом вбереться в гуму, і буде майже те, що нам хочеться. Нагадую, автомобіль у нас - Geely CK. До речі, новий насос під неї можете без проблем знайти на сайті Азія-центр. Ось. Все йде дуже добре. Ось сюди на сосок одягнеться трубка і буде працювати. От і все. Один із способів вирішення проблеми. А старий ми будемо розбирати.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.