Як на Ховер Н3 замінити диференціал заднього редуктора

В гаражних умовах міняємо диференціал заднього редуктора на Ховер Н3

І так, сьогодні ми будемо розбирати диференціал заднього редуктора на Ховер Н3. Зараз я чому основні моменти, щоб потім можна було зібрати. На цій шайбі тут є незрозумілі фіксатори. Відповідно, я повинен буду їх потім так само відновити. Відкручую два болта кріплення цього упору і фіксатор гайки. Аналогічно і з іншого боку.

І так, приступимо. Одягаємо рукавички, робота брудна. Відкручуємо. Звичайно, незручно, що доводиться робити всі на вазі. Так, кільце пішло. Болт, гравер і фіксатор відкладаємо. Тепер відкручуємо цю частину. Один стронули, тепер другий. Головне, потім не забути посадити все на герметик, щоб не разболталось. Все, верхня обойма зійшла. Зараз пометим, звідки які болтики і гвинтики, щоб потім все це не втратити в процесі складання. Тепер відкручуємо цю гайку. Є. Бачимо підшипник диференціала заднього редуктора Ховер Н3. Розгортаємо і займаємося другою стороною.

Ось ми і зняли упор. Другий упор був з боку головної пари. Я відкладу його ближче, щоб не переплутати. Знімаємо упорну шайбу. Тепер порахуємо, скільки витків різьби вона займає. На всяк випадок. Щось гостре для цього треба. І так, від нульового до четвертого.

Ну що, я зняв всі фіксуючі гайки. Тепер будемо витягувати сам диференціал заднього редуктора Ховер Н3 в зборі. Трошки все протремо, почистимо. І продовжимо знімати підшипники зі старого диференціала заднього редуктора Ховер Н3. Вони мені потрібні, щоб потім поставити на новий. Новий диференціал редуктора на Ховер Н3я недорого знайшов в магазині Азія центр. З приспособ у мене є тільки такий знімач і більше нічого. От і зняли підшипник. Тепер знімемо і другий. Після цього треба демонтувати головну пару. Вона кріпиться болтами. Їх багато. Також треба зняти фіксують стопорні шайби.

Наступний етап. Шестерню головної пари я зняв. Першим ділом будемо ставити зубчасте колесо головної пари. Беремо диференціал заднього редуктора Ховер Н3, і акуратно опускаємо колесо. Все, передача встала. Тепер ми її перевертаємо і з'єднуємо отвори. Потім встановлюємо кріплення головної пари. Ставимо все шайби на місце і закручуємо болти.

Отже, я зібрав диференціал заднього редуктора Ховер Н3. Встановив нові підшипники. Запресувала. Ставлю тепер в корпус заднього моста. Тепер виставляю шайби так, як було на старій запчастини. З боку, протилежної головній парі, у мене було п'ять витків різьби...    

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як на Ховер Н3 замінити диференціал заднього редуктора"

Відгуки: 0
.