• 050-800-80-22
  • 067-757-57-95
  • Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЯк на Деу Сенс поміняти шрус

Міняємо на Деу Сенс шрус своїми руками

Всім привіт. Сьогодні ми будемо міняти шрус на автомобілі Деу Сенс. Порваний пильовик, шрус остаточно померший. Проявляється це в тому, що на початкових стадіях при повороті автомобіля, коли ви кермо крутите на поворот, чути хрускіт. Та на крайніх стадіях, коли шрус в Деу Сенс зовсім вже помирає і збирається розсипатися на порох, як у мене, він починає трохи видавати звуки навіть при прямолінійному русі. При чому, періодично. То є, То немає, зникають і з'являються. І починає труситися кермо. Як коли б колесо не збалансовано. Ну, так воно, по суті, і є. Тоді шрус Деу Сенс починає втрачати центрування і з'являються сильні вібрації на кермі.

Що сталося з моїм шрусом? Порвався пильовик, потрапила пил і добила його. Але я бачив, що порвався пильовик і навмисне його не міняв. Тому що мій шрус від Деу Сенс, як тільки я поставив новий, виїхав з гаража, на першому ж повороті захрустел. Тобто якість ніяка. Тому я замовив собі шрус від Деу Сенс краще на сайті Азія центр. Якщо б він був нормальний, я б поміняв пильовик і до цього божевілля не дійшов.

Нагадаю, що це автомобіль Деу Сенс, і для тих, кому треба просто поміняти пильник малою кров'ю це відео. Робиться це так. Звільняється кульова опора. Нічого на колесі більше не розкручується. Поддомкачивается автомобіль. Витягується кульова опора. Розвантажується колесо і витягується трьохшиповик зі склянки шруса, і він повисає. Знімається перший пильовик. Другий тягнеться по всій осі і знімається з тієї ж сторони. Потім на шрус від Деу Сенс одягається новий, тягнеться через всю піввісь. Надівається другий. Ставиться трехшиповик. Все це впрессовивается назад у склянку шруса. І тому ставиться кульова опора. Ось і вся заміна пильника малою кров'ю. Це щоб не закручувати центральних гайок і не знімати колеса. Але в моєму випадку так не пройде. Мені доведеться все знімати. Тому процес розбирання я буду знімати на відео.

Першим ділом я ставлю автомобіль на ручник. Знімаю кришку з колеса. Головка на 32. Відкручую гайку. Машина поки не поддомкрачена, тому що так легше відкрутити цю гайку. Тягнути треба буде сильно. Зриваю її повністю. Потім болти, що утримують колесо. І тільки потім машину поддомкрачиваю. Зірвати її без подовжувача дуже проблематично. Взагалі-то, за технологією ці гайки є одноразовими. Тобто закрутив, зашплинтовал, і все. Зірвав, потрібно ставити нову. Чого я, звичайно, ніколи не роблю...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як на Деу Сенс поміняти шрус"

Відгуки: 0
.