Як на Деу Сенс поміняти шрус

Міняємо на Деу Сенс шрус своїми руками

Всім привіт. Сьогодні ми будемо міняти шрус на автомобілі Деу Сенс. Порваний пильовик, шрус остаточно померший. Проявляється це в тому, що на початкових стадіях при повороті автомобіля, коли ви кермо крутите на поворот, чути хрускіт. Та на крайніх стадіях, коли шрус в Деу Сенс зовсім вже помирає і збирається розсипатися на порох, як у мене, він починає трохи видавати звуки навіть при прямолінійному русі. При чому, періодично. То є, То немає, зникають і з'являються. І починає труситися кермо. Як коли б колесо не збалансовано. Ну, так воно, по суті, і є. Тоді шрус Деу Сенс починає втрачати центрування і з'являються сильні вібрації на кермі.

Що сталося з моїм шрусом? Порвався пильовик, потрапила пил і добила його. Але я бачив, що порвався пильовик і навмисне його не міняв. Тому що мій шрус від Деу Сенс, як тільки я поставив новий, виїхав з гаража, на першому ж повороті захрустел. Тобто якість ніяка. Тому я замовив собі шрус від Деу Сенс краще на сайті Азія центр. Якщо б він був нормальний, я б поміняв пильовик і до цього божевілля не дійшов.

Нагадаю, що це автомобіль Деу Сенс, і для тих, кому треба просто поміняти пильник малою кров'ю це відео. Робиться це так. Звільняється кульова опора. Нічого на колесі більше не розкручується. Поддомкачивается автомобіль. Витягується кульова опора. Розвантажується колесо і витягується трьохшиповик зі склянки шруса, і він повисає. Знімається перший пильовик. Другий тягнеться по всій осі і знімається з тієї ж сторони. Потім на шрус від Деу Сенс одягається новий, тягнеться через всю піввісь. Надівається другий. Ставиться трехшиповик. Все це впрессовивается назад у склянку шруса. І тому ставиться кульова опора. Ось і вся заміна пильника малою кров'ю. Це щоб не закручувати центральних гайок і не знімати колеса. Але в моєму випадку так не пройде. Мені доведеться все знімати. Тому процес розбирання я буду знімати на відео.

Першим ділом я ставлю автомобіль на ручник. Знімаю кришку з колеса. Головка на 32. Відкручую гайку. Машина поки не поддомкрачена, тому що так легше відкрутити цю гайку. Тягнути треба буде сильно. Зриваю її повністю. Потім болти, що утримують колесо. І тільки потім машину поддомкрачиваю. Зірвати її без подовжувача дуже проблематично. Взагалі-то, за технологією ці гайки є одноразовими. Тобто закрутив, зашплинтовал, і все. Зірвав, потрібно ставити нову. Чого я, звичайно, ніколи не роблю...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як на Деу Сенс поміняти шрус"

Відгуки: 0
.