☎ 067-757-57-95
☎ 063-268-60-60
☎ 050-800-80-22
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Як встановити фільтр салону на Деу Ланос

Ставимо салонний фільтр на машину Деу Ланос

Всіх вітаю, дорогі друзі. І так, сьогодні у нас на ремонті автомобіль, став на істину народним. Деу Ланос. Мова піде про те, що з десяти власників цього автомобіля десь близько восьми, а то і всі десять не знають про те, що в автомобілі є фільтр салону. Він затримує пил, гар, і інші шкідливі домішки в повітрі. Більшість моделей з заводу йдуть без фільтра. Тому сьогодні ми встановимо фільтр салону в автомобіль Деу Ланос. Ціна фільтра – від 5 до 10 доларів. Хороший вибір є на сайті Азія-центр. Я вважаю, що його треба обов'язково поставити. Мова йде про ваше здоров'я.

І так, почнемо. Для установки нам знадобиться звичайна хрестова викрутка і, в принципі, все. Відкриваємо капот. Відразу розповідаю. Фільтр салону Деу Ланос знаходиться у нас під цією пластмасовою кришкою. Знадобиться зняти гумку і розкрутити три гвинти. Навіть чотири, вибачте. Гвинти відкручені. Тепер нам треба зняти саму кришку. Витягуємо її з пазів і все. Фільтр салону Деу Ланос ось в цьому поглибленні. За залізною панеллю. Вставити його з першого разу досить складно. Але я вам підкажу. Вставляти його потрібно наступним чином. Він просовується в поглиблення до упору. Далі заводимо його за панель. В основному, все робиться на дотик. Якщо перший раз ви будете ставити 10 хвилин, то другий раз всі підставиться за 3-4 хвилини. Воно цього варто.

Все, фільтр на Деу Ланос встановлений на місце. Майте на увазі, що краще перед роботою переодягнутися, так що вам знадобиться, фактично, лягти на двигун. Тому збираємо все в зворотній послідовності.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.