Як на Деу Сенс поміняти насос системи охолодження

Заміна на Деу Сенс насоса системи охолодження

Всім привіт. У цьому відео я навчу вас як замінити насос системи охолодження на автомобілі Деу Сенс. Спочатку знімаємо щиток. Для цього відкручуємо два болта ключем на 10.

Симптоми, в принципі, які? Спочатку, припустимо взимку, заводите автомобіль, і щось поклацывает. Зразок клапана, або чогось такого. Надалі на різних оборотах може також з'являтися дивний звук. І коли вже зовсім погано, починає клацати навіть прогріта машина. Наприклад у мене вже зовсім розвалився підшипник. Якщо він ось так ходить, значить все.

Далі зливаємо охолоджуючу рідину з блоку. Відкручуємо гайку, беремо шланг, і просто підставляємо шланг під струмінь. Потім вже на розширювальному бачку відкручуємо пробку. Коли охолоджуючу рідину вже злили, поддомкрачиваем переднє колесо, включаємо передачу. І обертаємо за колесо, щоб двигун став по мітках. І потім відкручуємо натяжний ролик. Там знизу гайка на 11. Відпускаємо ремінь ГРМ. І знімаємо його. Потім відкручуємо три болти на 10, утримують насос системи охолодження Деу Сенс. Якщо насос системи охолодження Деу Сенс не йде, можна по ньому стукати. Потім знімаєте. Можна подивитися, як він дзижчить. Ретельно відчищаємо посадочне місце від старої прокладки. Новий насос системи охолодження Деу Сенс я знайшов на сайті Азія-центр.

Загалом, насос системи охолодження Деу Сенс можна встановлювати і без прокладки. Просто перед тим, як встановлювати, Потрібно поставити все на місце, і спробувати, не чіпляє він що-то. Якщо ні, то змащуємо герметиком і закручуємо. Відразу не притягивайте. Спочатку всі болти наживляємо і потім притягуємо. Потім збираємо все в зворотному порядку. Все дуже просто. Процес заміни займає 10-15 хвилин. І все. Усім спасибі за перегляд, вдалих ремонтів.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як на Деу Сенс поміняти насос системи охолодження"

Відгуки: 0
.