☎ 067-757-57-95
☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Як на Чері Амулет витягти блоки управління клімат-контролем

Дістаємо блочок управління клімат-контролем на Чері Амулет

І так, всім привіт. У сьогоднішньому відео у нас піде мова про блок перемикання подачі повітря. Так званий блок управління клімат-контролем. Доречі, якщо що, хороший вибір таких блоків є на сайт і Азія центр. Автомобіль у нас, знову-таки, Чері Амулет. Про що саме піде мова? І мене стоїть ось такий блок управління клімат-контролем. Я продемонстрував це на відео. У нас на машинах ставилося два блоки. Це підсвічування ручок.

Так про що відеоролик? Про те, що я його взимку, коли почалися холоди, зламав випадково. Ну, ті, хто знімав центральну консоль на автомобілі Чері Амулет, знають, що зняти її – не проблема. Але коли витягаєш, то ось ці троси, металеві тут, бачите? Вони досить внатяжку йдуть і дуже часто відламуються. Тобто ось кріплення зламано, ось шматок пластику выломан, тут зламано. І у мене перестав регулюватися повітря. Спочатку зламався чорний тросик, а потім зламався нижній, жовтий. Тепер я розібрав, і в результаті зламалася нижня площадка. Кріпляться ці троси отакою металевою скобою. Вона, треба сказати, досить жорстка. І пластик досить крихкий для нього. Якщо один раз поставити і більше туди не лізти, то це і нічого. Але якщо час від часу потрібно зняти панель? Не тільки щоб поміняти блок управління клімат контролем, але і, наприклад, міняти магнітолу, активну антену, то пластик ламається.

Загалом, зламав, і всю зиму мучився. Довго думав, як зробити. Загалом, використовував простий металевий хомут і гумову прокладку-ущільнювач. І причепив цей хомут до верхньої частини пластикової майданчики, так як там використано більше пластмаси, і тому вона міцніша.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.