Як на Чері Амулет полагодити підрульовий перемикач?

Ремонтуємо підрульовий перемикач на Чері Амулет

Всім привіт, друзі. Сьогодні у нас чергове відео по легкому ремонту автомобіля Чері Амулет. Ви зможете переглянути на сайті Азія центр у розділі «Відео по ремонту». Сьогодні у нас система зовнішнього освітлення.

Загалом, проблема яка? У мене стоїть ось такий підрульовий перемикач. Просто вони є різні на Чері Амулет. Але у мене стоїть такий. Проблема полягала в наступному. Коли ми включали габарити, вони або взагалі не включаються, або включається тільки одна сторона. Права, або ліва. І скільки не клацай, не включиться. А потім їдеш, і раз, включається сасо. Якась одна сторона. Сенс в тому, що одна із сторін зазвичай не горить. Що нам потрібно для того, щоб відремонтувати підрульовий перемикач?

Ручку перемикача треба втопити. Вона натискається. Зараз вам покажу. І повертаємо за годинниковою стрілкою на габарити в натиснутому стані. Тоді у нас два задніх зубця йдуть всередину, і сам підрульовий перемикач легко виймається. Потім знімаємо два штекера і всі контакти. Після цього треба зняти ось цю частину. Потрібно відігнути затискачі. Починаємо з кутових. Всередині стоїть плата. Щоб її витягти, треба підняти нагору чотири фіксатора. І потім з круглої боку підчепити викруткою. І плата вийде. Вона з двох сторін в контактах. За габарити відповідають контакти 58 R і L. 58 Потім беремо сірник з ватою і спиртом, піддягаємо контакти і протираємо. Просто мастило потрапляє на контакти, і вони з часом починають окислюватися. Прочистили, і збираємо в зворотній послідовності.

Як бачите, нічого складного немає. Але якщо у вас погорів підрульовий перемикач, то краще купити новий. Для Чері Амулет великий вибір є на Азія центр. Загалом, все. Дякую всім, хороших вам доріг!

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як на Чері Амулет полагодити підрульовий перемикач?"

Відгуки: 0
Перемикачі для ремонту Чері Амулет:

.