Як самому теплоізолювати двигун Chery Tiggo і трохи про прочищення патрубка радіатора.

Теплоізоляція під капотом і міні-ремонт патрубка радіатора Chery Tiggo

Купити в Україні патрубок радіатора на Chery Tiggo можна на інтернет магазині Азияцентр. Привіт всім! Машина у мене - Chery Tiggo, двигун – 2,4 л. Mitsubishi. Розповідати буду про те, як я утеплив її взимку і які при цьому були проблеми. Для початку, я утеплив двигун авто-ковдрою. Реально допомагає, набагато швидше зігріває двигун і помітно довше охолоджуэться. Що стосується проблем, то вони виникли з пічкою, якщо зустрічали машини 2007 року. Вона погано дула. Звичайно, ще з моменту покупки з пасажирської сторони. З водійської – добре дула. Для того, щоб усунути проблему, два патрубки, які йдуть на піч, один і другий, я зняв. Суть була в тому, що їх було не продути навіть ротом. Було дуже туго. Я їх добре промив, щоб все було чисто. Відразу ж завів і прогрів до робочої температури. Пічка заробила ідеально і нарешті задула гарячим повітрям.
Ще для утеплення у мене поставлена картонка. Зараз на вулиці у нас мороз – 25. Чим хороша картонка? Картонка хороша тим, що нею я повністю закрив радіатор спереду, разом з кондиціонером. Деякі водії ставлять картонку між кондиціонером і радіатором, але так робити не можна. Потрібно його закривати. Так само картон закриває все знизу. Це важливо, тому що коли ви їдете по трасі, туди не потрапляють каміння, пісок. Інакше треба буде міняти і радіатор, і кондиціонер. Цей ремонт буде занадто дорогим. В принципі, зараз – 25, нагадую, і мене все влаштовує: їжджу, в машині тепло. Проблема була тільки в грубці, поставив автоодеяло ( товсте і оригінальне) і все змінилося на краще. Ще коли піч робив, відповідно, міняв антифриз.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як самому теплоізолювати двигун Chery Tiggo і трохи про прочищення патрубка радіатора."

Відгуки: 0
.