☎ 050-800-80-22
☎ 063-268-60-60
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Ремонтуємо приладову панель на Чері Амулет

Відновлюємо працездатність приладовій панелі автомобіля Чері Амулет

Здрастуйте, дорогі друзі. Зараз у нас буде ремонтуватися приладова панель на автомобілі Чері Амулет. Як завжди, дивіться відео у розділі ремонту на сайті Азія- ентр.

Загалом, у нас не працює тахометр. Ось я вам демонструю розібрану плату. Стрілочки зняті, панель і екрани зняті. Ось видно білі світлодіоди. І видно, що я вже выпаял крокові двигуни.

Приладова панель Чері Амулет обладнана такими тахометрами. Назва цього крокового двигуна vid 29-05. Інформація в інтернеті є, але знайти його вкрай важко. Выпайку ми здійснили за допомогою паяльника та паяльного відсмоктування. Хто займається пайкою, знає як ним користуватися.

На тахометрі є чотири ніжки. Є прилад для продзвонки. Перевіряємо. Підключаємо до перших двох ніжок, дивимося. Опір є. Значить, ця обмотка працює. Повторюємо процедуру з іншою парою ніжок. Оп, а тут у нас нічого немає. Будемо розбирати і дивитися, що можна зробити з цією котушкою. Якщо його ось так покласти, то виходить, що не працює права котушка.

Я вже чотири болтика викрутив. Розбирати і збирати, до речі, не дуже зручно, але, тим не менш, це можна зробити. Знімаємо кришку, і бачимо дві котушки і маленькі дві шестерні. Котушку я вже выпаяв, зараз ми будемо її виймати і шукати волосок в обриві і дивитися, що можна з цим зробити. Якщо нічого не вийде, буду замовляти нову на Азія центр.

Значить, дріт ми намотали на звичайний олівець, знайшли обрив і запаяли його. І тепер намотуємо котушку назад. Процес нудний, але будемо сподіватися, що приладова панель після цього буде працювати.

І так, панель приладів ми зібрали, підключили. Перевіряємо, і бачимо, що все працює! Ура! Зробили ремонт своїми руками, заощадили гроші, всі щасливі.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Рекомендації по ремонту автомобілів Chery Amulet

.