Проставки для збільшення кліренсу на Чері Амулет і їх тонкощі

Особливості проставок для збільшення кліренсу Чері Амулет

А тепер відеоролик, що стосується цікавого багатьом питання. В ньому я буду обговорювати проставки для збільшення кліренсу. Дивіться це відео на Азія центр. Ось я їх зняв. І так, плюси і мінуси. Плюс тільки один, зате вагомий. Він полягає в тому, що ваш Чері Амулет стає значно вище. Набагато вище. Тепер, під'їжджаючи до бордюрів я взагалі не відчував ніяких труднощів. У плані нерівностей, особливо в сільській місцевості, де земля йде горбами – взагалі жодних проблем. Їдеш, не переживаєш ні про що, і це прекрасно. Все, на цьому плюси закінчилися.

Тепер про мінуси. Комфорт. Машина, якщо один-два людини, дуже жорстка. Просто нереально. Дуже віддає в кузові. Далі. Від того, що ви підняли машину, права вісь дістає до підрамника. Насправді дістає вона не зовсім. Скільки я їздив, немає ніяких затертостей. Хоча товариш каже, що у нього на Чері Амулет дістає дуже сильно. Тому є ймовірність, що якщо на великій швидкості колесо потрапить в яму, ви можете зігнути собі вісь. Потім, самі шруси. Тобто, шрус спрацювався при певному положенні, а тепер він стоїть під нахилом, і йому заново треба виробляти свою, скажімо так, вісь. Ще мінус. З-за того, що кермові тяги тепер стоять під нахилом, у мене почало текти масло з одного боку. Як бачите, таких мінусів вистачає з головою. Тому потрібно бути готовим. Але якщо зробити все грамотно, ці мінуси можна звести до мінімуму. На сайті Азія центр є хороші проставки для збільшення кліренсу, які підходять за розмірами і не шкодять автомобілю.

Але коли ви їдете на сильно завантаженої машині, всі ці мінуси нівелюються навіть із звичайними проставками. Тому, якщо ви часто їздите в пятером або з великими вантажами, то дуже рекомендую.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Проставки для збільшення кліренсу на Чері Амулет і їх тонкощі"

Відгуки: 0
.