Ремонтуємо ходову і ставимо нові витратні запчастини на Чері Тіго

Міняємо запчастини на Чері Тіго

Всім привіт. Сьогодні у нас на ремонті автомобіль Чері Тіго. Диво позашляховик китайського автопрому. І ми йому будемо робити ходову частину. Господар звернувся до нас, каже, що все торохтить. Почнемо з чого? Є маленька проблемка у нас. В принципі, навіть не маленька. На шиномонтажній станції на автомобілі минулого сезону закручували гайку. Пневмо гайковертом. І трохи перестаралися. Зірвали болт прямо в маточині. І ця гайка відкручені і зірвана. Її треба буде якось витягти. Ми пробували її відкручувати і у нас нічого не вийшло. Тому є тільки один варіант – потрібно зняти колесо разом з маточиною.

І це ще не все. Господар побажав провести комп'ютерну діагностику двигуна, так як у нього горить відповідна лампочка. Як видно, тут мотор стоїть фірми Mitsubishi. Об'ємом 1,8 літрів. Якщо не помиляюся, на моторі встановлені такі запчастини на Чері Тіго як датчик тиску датчик температури повітря. Двигун хороший.

Господар купив різні запчастини на Чері Тіго і ще попросив поміняти всі розхідники, повітряний фільтр, верхню опору і масло. Також він взяв нові болти з гайками, стійки заднього стабілізатора, фільтр масляний, до речі, хороший, і свічки. Брав все на сайті Азія центр однією посилкою. Загалом, ремонт буде майже капітальний. Так само було придбано акумулятор і килимок для нього.

Ну що ж, приступимо до роботи. В першу чергу повністю знімаємо ліве колесо. Автомобіль встановили на підпори. Колесо вже зняли, і зараз все відчищаємо від бруду. Нам тут потрібно замінити колодки, кульову опору, стабілізатори і стійки стабілізаторів. І те ж саме проробити з іншого боку. Значить, відкручуємо усі...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонтуємо ходову і ставимо нові витратні запчастини на Чері Тіго"

Відгуки: 0
.