Розбирання керма на позашляховику Чері Тіго

Ремонтуємо кермо на Чері Тіго самостійно

Всім привіт. Сьогодні будемо розбирати кермо на автомобілі Чері Тіго. Щось він у мене клонил, ось вирішив розібрати. Звуковий сигнал у мене постійно звучав, довелося навіть витягнути запобіжник , і після цього десь два місяці я не їздив зі звуковим сигналом, а їздив без нього.

Загалом, щоб розібрати ці автозапчастини Chery Tiggo нам знадобиться ключ Т-40, зірочка. Ось такий він. Можна руками. Можна, звичайно, і якийсь плоскою викруткою. Потрібно буде зняти такі кліпси. Вони знаходяться за рульовим колесом. Дві штуки. Їх обов'язково знімаємо. Після цього ключем-зірочкою викручуємо два невеликих болтика. А далі все дуже просто. Вся подушка разом з вижимним механізмом виноситься вперед. Ось всі автозапчастини Chery Tiggo, які ми бачимо всередині. Можна для зручності відключити всілякі шнури. Але мені зійде і так.

Ось тут знаходиться сам натискний механізм. У мене його затиснуло. У моєму випадку це був лівий болт. Не знаю, як за правилами, але я його трохи послаблюють. Роблю відстань побільше, і все. І він у мене нормально працює. Це відео я зняв для тих, хто переживає, що якщо зняти верхню частину керма, під якою знаходиться подушка, то вона може вистрілити. Не переживайте, все нормально, на неї ніяких впливів немає. Все працює, зараз поставлю назад. Я вже просто ставив, вирішив вам спеціально показати. Відео моє дивіться на сайті Азія центр в розділі ремонту. 

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Розбирання керма на позашляховику Чері Тіго"

Відгуки: 0
.