Ремонтуємо передню підвіску на Деу Ланос

Гаражний ремонт передньої підвіски від Деу Ланос

Привіт, друзі. Сьогодні у нас ремонт передньої підвіски на Деу Ланос. Гарний, доглянутий автомобіль. Попередньо ми купили всі необхідні запчастини для Ланоса в магазині Азія центр. Так як діагностику ми вже робили тиждень тому. Отже, які конкретно запчастини для Ланоса ми взяли? Брали стійки стабілізатора, верхні опори. Запчастини хороші. Також придбали передній сайлентблок важеля. За якістю дуже непоганий. Також задній сайлентблок. Натяжний шків на привід гідропідсилювача і кондиціонера.

Ну, почнемо. Що найцікавіше – щоб поміняти всі ці запчастини для Ланоса, потрібно розбирати всю ходову. Значить стійки. Знімаємо колесо, відкручуємо три гайки. Не забуваємо злити масло з коробки передач. Щоб зняти стійку, треба відкрутити наконечник, зняти супорт (дві гайки на 14), відкрутити гайку маточини, зняти стійку стабілізатора. Гайки зверху і внизу на 12. Відкручуємо зверху три гаєчки і витягуємо. Все, витягуємо.

Для того, щоб зняти опору, потрібно спочатку зірвати гайку. І поставити два запружинивателя. Потім відкрутити і зняти. Пружина залишиться на місці. Потрібно буде трохи повозитися з болтами, але нічого страшного. На Азія центр ми ще купили довгі болти, так як на автомобілі стоять проставки для збільшення кліренсу.

Ну все, замінені опори, стійки готові до установки. Тепер переходимо до важелів. Відкручуємо передню і задню вісь. Ключ на 22. І знімаємо. Дістаємо старий сальник з приводу. І пильовик металевий. Беремо нові деталі і встановлюємо. Задавливаем на місце сайлентблоки. Ставимо важелі...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонтуємо передню підвіску на Деу Ланос"

Відгуки: 0
.