Як відновити контактну групу запалювання на Деу Нексія

Ремонтуємо на Деу Нексія контактну групу запалювання

Доброго дня, шановні глядачі. Сьогодні у нас автомобіль Деу Нексія. Ремонту потребує контактна група замка запалювання автомобіля. Ремонт не складний. Відеоогляд дивіться на сайті Азія центр. На жаль, контактна група замка запалювання – це слабке місце Деу. Проблема з часом не вирішується. Роблять її по стандартах класичних моделей жигулів. Тобто, все навантаження йде через замок запалювання, через контактну групу. Від сильного струму відбувається нагрів дротів і оплавлення ізоляції. З'являється запах диму в салоні. Природно, це лякає, і хочеться якось виправити ситуацію.

Ось зараз ми дивимося, людина вже намагався зробити. Але трошки неправильно у нього це вийшло. Але все підлягає ремонту. Якби проводу згоріли, то нові можна було б замовити на сайті Азія центр.

Тут ми бачимо оплавлений провід. І він приплавился до іншого проводу. Бачимо, що клеми в жахливому стані. Вони пригнічені і не можуть нормально працювати. І з-за того, що було перехідний опір, з'являвся нагрівання і йшов далі по дроту. До речі, провід тут просто жахливий. Зараз ми все це будемо видаляти і скручувати по новій.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як відновити контактну групу запалювання на Деу Нексія"

Відгуки: 0
.