Як полагодити центральний замок на Деу Нексія

Що робити, якщо клинить центральний замок на Деу Нексія

Це чорнове відео з ремонту центрального замка на автомобілі Деу Нексія. В чому може бути проблема, якщо у вас, наприклад, ось цей замок не відкривається і не опускається. По-перше, відразу скажу, що він не працює при відкритих дверях. Тобто, щоб його опустити, якщо двері відчинилися, вам треба потягнути ось за цю ручку. По друге, якщо личинку замку вставляєте ключ і він не повертається, ніяких маніпуляцій з ним робити н треба, так як ви ризикуєте пошкодити ключ, або доруйнувати ці запчастини Деу Нексія. Все робиться просо. Знімається сам замок. Знімається він без розбирання. Для цього потрібно акуратно зняти стопорну шайбу. Для цього на ній є загнуті куточки. Між замком і куточком вставляємо плоску викрутку і піддягаємо. Потім дістаємо замок.

З приводу замку. Коли його знімете, обов'язково промийте, так як всередині може бути купа бруду. Так само не рекомендую нічим густим замок змащувати. Якщо ви його все ж доломали, то і замок, і інші запчастини Деу Нексія можна придбати на сайті інтернет магазину Азія центр.

Як раз із-за того, що механізм не провертає ключ, не спрацьовує центральний замок. Ще раз нагадаю, що солідолом змащувати нічого не можна. Я за незнання як то змастив, і це справило з зношування деяких пластикових запчастин.

Тепер я постараюся вам показати, як змастити личину замку. Для цього вставляємо ключ. В отвір додаємо трохи мастила. Після цього обов'язково треба повертати ключ. Мастило у мене м'яка і навіть на морозі не втрачає плинності. Рекомендую це робити після того, як ви промили і висушили все, що вас цікавлять запчастини Деу Нексія. Тільки після цього проводиться мастило...

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як полагодити центральний замок на Деу Нексія"

Відгуки: 0
.