☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Як поміняти прокладку гбц на машині Джилі МК

Простий ремонт Джилі МК. Заміна прокладки гбц

Привіт, друзі. Сьогодні ми будемо міняти прокладку клапанної кришки на автомобілі Джилі МК. Для початку нам треба зняти засувку кріплення проводів. Вони все одно не вилазять. Треба не забути відключити їх від генератора. Відключаємо ось цю клему. Відкручуємо чотири гайки на кришці.

Ну ось, дроти я відкрутив. Зняв з генератора, витягнув свічкові високовольтні дроти Джилі МК. А тепер найцікавіше. Під гайками кришки клапана стоять шайби. Вони приходять в непридатність досить часто. Всередині у них гума. І вона з часом шарується і сиплеться. І з під цих шайб досить часто тече масло. Що ж ми робимо? Купуємо в будь-якому магазині шиферні під шайби, цвяхи. Внутрішній діаметр 8, зовнішній 19. Коштують вони зовсім недорого. Я взяв 12 штук, і це обійшлося мені в 3 гривні з копійками.

І так, кришку зняли. Нагадаю, що якщо раптом високовольтні дроти в маслі, то треба міняти сальники свічкових колодязів. Вони є на сайті Азія центр. Якщо дроти сухі, значить все нормально. Тепер дуже акуратно прочищаємо канавку. Я кришку садив на герметик, але це за бажанням. Всі поверхні повністю вичищаємо і вимиваємо. І обов'язково знежирюємо. Не забуваємо потім витерти насухо. Нову прокладку клапанної кришки я вже встановив. Тепер просто збираємо все в зворотному порядку. Ось такий нескладний ремонт Джилі МК. Прокладку купив начебто добру. Брав на Азія центр. Текти не має.

Ну що ж, всім спасибі за увагу, удачі вам.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.