Як самому поміняти замок ременя безпеки на автомобілі Грейт Вол Ховер

Міняємо на Ховері замок ременя безпеки

Здрастуйте, дорогі глядачі. І так, у чому, власне, проблема? У мене зламався один з власників ременя безпеки на автомобілі Грейт Вол Ховер. Є запасний. Його треба поставити. Як виявилося, вирішується ця проблема досить просто. Відкриваємо крісло. Тобто, заднє сидіння Грейт Вол Ховер. Далі знімаємо обшивку. Здебільшого вона просто сдергивается руками. Там є спеціальні замки. Отщелкиваем і акуратно знімаємо. І таким чином добираємося до місця кріплення тримача ременя безпеки. І відкручуємо його. До речі, новий тримач, а також всі інші запчастини Грейт Вол Ховер можна знайти на сайті Азія-центр.

Треба відкрутити дві гайки на 13. Хочу відразу попередити, що ріжковим ключем це зробити краще навіть не намагатися, так як поламаєте ключ. Я застосував торцевій з тріскачкою і гарним важелем.

А потім я зіткнувся з невеличкою проблемкою. Тримач ременя безпеки кріпиться прямо до цієї основи. Відповідно, треба змінювати всю систему, або просто розпорювати і потім вшивати. Я обираю другий варіант.

Старий замок я відрізав. Тепер відкручую болт, і на його місце буду кріпити те, що у мене є. Ну от, готово. Заправляємо тепер на місце всі пластмасові деталі і натягуємо чохол. При установці замочків тому необхідно, щоб ребро потрапило в паз і потім натиснути на нього до характерного клацання.

От і все. Ремонт закінчений. На все про все пішло близько 20 хвилин. Успіхів вам і вдалих доріг. Дивіться мої відео на Азія центр

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як самому поміняти замок ременя безпеки на автомобілі Грейт Вол Ховер"

Відгуки: 0
.