☎ 067-757-57-95
☎ 063-268-60-60
☎ 050-800-80-22
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Міняємо колодки і ремонтуємо поршень на Джилі МК

Як на Джилі МК змінюються гальмівні колодки

Здрастуйте, дорогі друзі. Сьогодні у нас знову автомобіль Джилі МК. Вирішив поміняти гальмівні колодки, так як ліве колесо щось подклинивало. Колодки старі вже почали закінчуватися. Поршень вилазив до кінця, і його подклинивало, тому що усередині була іржа. Виглядало дуже сумно. Я налив розчинника під пильовик і витер ганчіркою. Диски у мене ще нормальні.

Попередні рідні гальмівні колодки пройшли 108 тисяч і повністю ще не закінчилися. Вельми непогані. Замовити такі ж для Джилі МК на сайті Азія-центр. Варіантів для вибору там є багато.

Заздалегідь, коли міняєте гальмівні колодки, поршень потрібно утапливать. Тому необхідно відкрити гальмівний бачок і трохи висмоктати гальмівної рідини. Так як поршень буде її видавлювати і все потече. Я це вже зробив.

При ремонті Джилі МК у мене був сюрприз. Я не зміг поставити поршень на місце, і коли його витягнув, виявилося, що на ньому корозія. Природно, він буде ходити дуже погано. Треба буде все почистити.

А тепер дістав і з другої сторони. Тут все ще гірше. Рідина я міняю кожні 40 тисяч, причому користуюся не дешевою. Я не знаю, з чим це пов'язано. Будемо полірувати. Ось так от, вирішив зайнятися однією проблемою, а спливла інша. Загалом, будемо пробувати. Спасибі всім за увагу, допобачення!

Розкажіть друзям

» Всі новини

.