Як поміняти пильник переднього амортизатора на автомобілі Джилі МК

Заміна та монтаж пильовика переднього амортизатора на Джилі МК

Вітаю вас, дорогі глядачі. Сьогодні ми будемо міняти пильник переднього амортизатора на автомобілі Джилі МК. Він у мене сильно порвався. Отже, що нам потрібно зробити? По-перше, треба відключити датчик АБС Джилі МК. Він кріпитися на кліпсі. І ще потрібно буде відкрутити гайку, щоб датчик вільно ходив. Потім поставимо його на місце. Також потрібно відкрутити дві гайки кріплення самого амортизатора від поворотного кулака. Ключ на 21 і 19. Далі, знімаємо гайки, які кріплять саму стійку. Ключ на 13. 
Виймаємо амортизатор. Ось, можна побачити, що сталося з моїм пильником. Стійки дорогі, значить треба міняти. Новий пильник я буду шукати в магазині Азія-центр. Також можна взяти пильник від дев'ятки. Його трохи зрізати, і він стає дуже щільно всередину рідної від Джилі МК. Можна, при особливому бажанні, ще й поставити стяжку. 
Одягаємо нашу конструкцію на амортизатор і далі збираємо це все в зворотній послідовності. І не забуваємо прикріпити на місце датчик АБС. От і все. Дякую всім за приделенное увагу, хороших вам доріг.
Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як поміняти пильник переднього амортизатора на автомобілі Джилі МК"

Відгуки: 0
.