Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомРемонтуємо супорта і гальмівні барабани на Чері Тіго.

Як привести в порядок супорт і гальмівний барабан на Чері Тіго

Здрастуйте, дорогі друзі. З вами знову я, Микола Горошко. Сьогодні я буду приводити в порядок супорта і гальмівний барабан на своєму Чері Тіго. Біля машини весь час не ходжу, кожен день її не мою, і відповідно, супорт і гальмівний барабан у мене не в кращій формі. Хотілося б відчистити весь бруд, іржу.

Для того, щоб все це зробити, я купив стійку до температури фарбу, металеву щітку, і малярський скотч, щоб не забруднити машину.

І так, приступимо. Я встановив насадку з щіткою на болгарку і буду чистити сам супорт Чері Тіго, лицьову сторону гальмівного барабана, і напевно, пройдуся по ободу. Тепер, перш ніж фарбувати, потрібно обов'язково пройтися знежирювачем по поверхні, щоб фарба лягла нормально. І ще рекомендую продути компресором або продувним пістолетом.

І так, супорт пофарбував, гальмівний барабан вичистив і обезжирил. Тепер не буде ніяких зайвих шумів і дисбалансу. До речі, супорт для Чері Тіго колись замовляв на Азія центр. Тепер чекаємо, поки підсохне і збираємо колесо назад. Ще вичищаю весь пісок з самого колеса і диска. Тепер робимо аналогічні операції з іншими колесами.

Ось, в принципі, і все. До нових зустрічей, панове!

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Ремонтуємо супорта і гальмівні барабани на Чері Тіго."

Відгуки: 0
.