☎ 093-170-41-80
☎ 050-800-80-22
☎ 067-757-57-95
✔ Не додзвонилися?
✔ Робіть ЗАКАЗ НА САЙТІ!
Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00 ➤ ТМ "АЗІЯ-ЦЕНТР" в Україні це
➤ 100% гарантія відправки товару!
КошикВи вибрали: 0 товарів

Міняємо на Чері Амулет сайлентблоки балки

Ставимо нові сайлентблоки балки на Чері Амулет

Доброго дня. Сьогодні ми знімаємо наше відео з ями. Над нами автомобіль Чері Амулет. І ми будемо міняти сайлентблоки балки. Старі вже повністю відірвалися. Я вже зняв центральний бол з сайлентблока балки Чері Амулет. Як його знімати, думаю, ви розберетеся самі. Далі я ставлю домкрат і піднімаю машину. І наш сайлентблок звільняється. Він повністю відірваний. Після того, як ми підняли машину, спробуємо вибити його молотком. У мене він трохи приклепан торцем. Зараз я візьму болгарку і трохи срежу під конус. І далі буду вибивати.

Загалом, постукав я дістав. Тепер будемо встановлювати новий. Я замовив його в магазині Азія-центр. Значить, змащую поверхню балки Чері Амулет, куди буде встановлюватися сайлентблок. І сам сайлентблок я обробляю дрібною наждачкою і теж змащую. У нас тепер змазано і отвір і вал. Встановлювати потрібно виступом перед машини. Встановлюємо і забиваємо молотком. Стукаємо зверху і знизу. Чергуємо. І він потихеньку заходить. Сильно бити не треба.

Все, зайшов. Тепер опускаємо машину, встановлюємо болт, закручуємо гайку і все. Нічого складного немає. В даному випадку тут немає ні троса ручника, ні кріплення шланги. Тобто, все просто. Єдине, що болт затягувати краще коли машина буде повністю всім вагою стояти на землі. Ну, і на цьому все. Всім дякую, успіхів вам. До побачення.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.