• 050-800-80-22
  • 067-757-57-95
  • Замовте дзвінок і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗнімаємо дзеркала заднього виду на Чері Амулет

Як зняти дзеркало заднього виду на Амулеті

Всім привіт. З вами Михайло. Сьогодні я буду знімати бічні дзеркала заднього виду на Чері Амулет і встановлювати на них обігрів. Бічні дзеркало заднього виду кріпляться на восьми засувках. Щоб їх відкріпити, Потрібно опустити дзеркало вниз до упору. За ним знаходимо засувки. Їх потрібно потихеньку відгинати і тягнути дзеркало в протилежну сторону. Але треба бути акуратним, інакше дзеркало може просто тріснути.

Щоб встановити підігрів, потрібно витягти саме скло. І ще з салону відкручуємо три болти, що тримають бічні дзеркала заднього виду Чері Амулет. Ці болти знаходяться під обшивкою дверей. Дзеркала, до речі, у мене новенькі, брав на Азія-центр. Крім того, треба витягнути дріт з під шумоізоляції. Відкрутили, і тепер спокійно витягуємо всю конструкцію.

Тепер я буду отримувати скло з пластмасовою рами. Зсередини воно приклеєне силіконом. Я отсоединял його канцелярським ножем. Отчищаю залишки силікону спиртом. І тепер просто клею нагрівальний елемент. В пластмасовій рамі я роблю розрізи під контакти і встановлюю все на місце.

Розкажіть друзям

» Всі новини

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Знімаємо дзеркала заднього виду на Чері Амулет"

Відгуки: 0
.